نماد آخرین خبر

تعطیلی حضور دانش‌آموزان کرمانشاهی تا اطلاع ثانوی

منبع
فارس
بروزرسانی
تعطیلی حضور دانش‌آموزان کرمانشاهی تا اطلاع ثانوی

فارس/ مدير کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تعطيلي مدارس استان به معناي تعطيلي حضور دانش‌آموزان تا اطلاع ثانوي است و همچنان مدير و عوامل اجرايي در مدارس حضور دارند.

مجيد يزدان‌پناه، مدير کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در خصوص تعطيلي مدارس استان، اظهار داشت: براساس مجوز ستاد ملي کرونا به استان‌ها، ستاد کرونايي استاني اعلام کرد از امروز مدارس تعطيل است.
وي ادامه داد: تعطيلي مدارس به معناي تعطيلي حضور دانش‌آموزان تا اطلاع ثانوي است و در واقع مدارس استان تعطيلي نيستند همچنان مدير و عوامل اجرايي، ر راستاي پاسخگويي به والدين و دانش‌آموزان و رفع و رجوع درخواست‌هاي آن‌ها در مدرسه حضور دارند.
مدير کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ادامه داد: معلمين با اختيار مدير مدرسه مي‌توانند در مدارس حضور يابند يا در منزل از طريق شبکه دانش‌آموزي شاد با دانش‌آموزان خود در ارتباط باشند.
وي افزود: در واقع اين مدير مدرسه است که به‌عنوان رهبر آموزشي مدرسه تشخيص مي‌دهد که اگر معلمي نمي‌تواند در منزل از طريق شبکه دانش‌آموزي با دانش‌آموز در ارتباط باشد با حضور در مدرسه از امکانات مدرسه براي ارتباط با دانش‌آموز استفاده مي‌کند.
يزدان‌پناه در خصوص زمان بازگشايي مدارس، گفت: آموزش حضوري منوط به اعلام ستاد کروناي استان است،که در اين خصوص اگر تصميمي اتخاذ شود، اداره کل آموزش و پرورش استان بر اساس آن، آموزش حضوري را از سر مي‌گيرد و براي هر تصميمي آمادگي کامل دارد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today