نماد آخرین خبر

راه‌اندازی رشته تحصیلی آتش‌نشانی در یک هنرستان دخترانه در مشهد

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
راه‌اندازی رشته تحصیلی آتش‌نشانی در یک هنرستان دخترانه در مشهد

باشگاه خبرنگاران/ همزمان با هفته ايمني و آتش نشاني، رشته تحصيلي آتش نشاني در هنرستان کاردانش دخترانه ريحانه افتتاح شد.

رضا صابري تولايي، معاون آموزش و پرورش خراسان رضوي در آيين افتتاح رشته آتش نشاني در هنرستان کاردانش دخترانه ريحانه آموزش و پرورش ناحيه شش مشهد گفت: همکاري و مشارکت با ساير دستگاه‌ها يکي از سياست‌هاي آموزش و پرورش به شمار مي‌آيد که ما از آن به عنوان برون‌سپاري نام مي‌بريم.
وي افزود: همکاري في مابين آموزش و پرورش خراسان رضوي و سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري مشهد قطعا در تربيت نيروي متخصص و کارآمد نقش تعيين کننده‌اي خواهد داشت.
امير عزيزي، مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري مشهد نيز با اشاره به همکاري مشترک في مابين اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوي و سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري مشهد در زمينه راه اندازي رشته آتش نشاني در هنرستان کاردانش دخترانه ريحانه گفت: با توجه به جمعيت بيش از سه ميليون و ۲۰۰ هزار نفري کلان شهر مشهد، ضرورت تربيت نيروي ماهر آتش نشان در حوزه بانوان احساس مي‌شد.
وي افزود: اميدواريم در سال‌هاي آينده با اخذ مجوز‌هاي لازم بتوانيم به طور رسمي آتش نشانان بانو را در بدنه سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري به‌کارگيري کنيم، ما به دنبال توسعه اين فرآيند هستيم و آمادگي ايجاد رشته‌هاي آتش نشاني در ساير هنرستان‌هاي شهر مشهد در سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري مشهد وجود دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar