نماد آخرین خبر

استاندار البرز: بخشی از مترو کرج تا آخر امسال فعال می‌شود

منبع
ايسنا
بروزرسانی
استاندار البرز: بخشی از مترو کرج تا آخر امسال فعال می‌شود

ايسنا/ نماينده عالي دولت در استان البرز گفت: با تدابيري که اتخاذ شده و طبق تعهد پيمانکار، شهردار و شوراي اسلامي شهر مقرر شد که بخشي از قطار شهري کرج تا پايان سال مورد بهره برداري قرار گيرد.

عزيزاله شهبازي نماينده عالي دولت در استان البرز در بازديد از ايستگاه اف تا کا قطار شهري کرج که روز يکشنبه ششم مهر ماه با همراهي رئيس شوراي اسلامي شهر و شهردار کرج صورت گرفت، با اشاره به اينکه اين پروژه از سال‌ها پيش در دستور کار قرار گرفت، افزود: جاي خرسندي دارد که اين بخش از قطار شهري کرج در زمان خدمت اين دوره از شورا و دولت تدبير و اميد به بهره برداري مي رسد.
وي ادامه داد: بيش از ۴۰ درصد از پيشرفت اين پروژه در شش ماهه سال ۹۹ بود و مقرر بود که فاز اول آن در نيمه اول امسال تکميل شود ولي مشکلات مالي و شرايط شيوع کرونا، مانع اين امر شد.
شهبازي گفت: با تدابيري که اتخاذ شده و طبق تعهد پيمانکار، شهردار و شوراي اسلامي شهر مقرر شد که اين ايستگاه تا پايان سال مورد بهره برداري قرار گيرد.
وي افزود: در اجراي پروژه هاي مهم کرج تعامل بسيار خوبي بين دولت و مجموعه مديريت شهري اين کلانشهر وجود دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: شهردار کرج تلاش هاي بسياري براي تامين وثايق و کار اجراي بيش از ۳۱۰ ميليارد تومان اوراق داشته و اکنون کار، نهايي شده و در حال انتقال از بانک مرکزي است.
وي گفت: براي تکميل فاز اول اين پروژه اعتباري بالغ بر ۶۱۰ ميليارد تومان در شرايط فعلي نياز است که  حدود ۵۰۰ ميليارد تومان اعتبار با مشارکت دولت در اختيار است و همراهي لازم را براي تامين ۱۲۷ ميليارد تومان اعتبار نيز خواهيم داشت که تا پايان سال اين پروژه ارزشمند و ماندگار پس از سال ها انتظار به پايان برسد.
شهبازي افزود: کمال قدرداني را از تمامي دست اندرکاران اين پروژه بويژه شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر و پيمانکار پروژه دارم.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان البرز را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره