نماد آخرین خبر

پایان کار سارق حرفه‌ای خودرو و منازل با 25 فقره سرقت

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
پایان کار سارق حرفه‌ای خودرو و منازل با 25 فقره سرقت

صدا و سيما/ جانشين فرمانده انتظامي استان مرکزي از دستگيري سارق حرفه اي خودرو و منازل شهرستان هاي دليجان، قم و کاشان با 25 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ سامان سپهوند گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتويات داخل خودرو و نيز سرقت از منازل مسکوني در سطح شهرستان دليجان، بررسي تخصصي موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.
او افزود: در مراحل تحقيقات تخصصي کارآگاهان پليس، سرانجام سارق سابقه داري را در اين خصوص شناسايي و هنگامي که در حال رانندگي با خودرويي که از شهرستان کاشان سرقت کرده بود، دستگير شد.
جانشين فرمانده انتظامي استان مرکزي يادآور شد: سارق دستگير شده که در ابتدا هويت خود را غيرواقعي معرفي کرده بود، پس از مشخص شدن هويت واقعي اش در بازجويي فني پليس به جرم خود مبني بر 21 فقره سرقت خودرو هاي پرايد مدل پايين و نيز4 فقره سرقت از منازل مسکوني در شهرستان هاي قم، کاشان و دليجان اعتراف کرد.
سرهنگ سپهوند گفت: در مراحل بازجويي هاي کارآگاهان پليس مشخص شد که اين فرد پس از سرقت قطعات داخلي خودروهاي سرقتي، خودروها را به صورت بلاصاحب در شهر جديدي که قصد سرقت از آن شهر را داشته، به صورت بلاصاحب رها مي کرده است.
او در پايان با اشاره به کشف خودروهاي سرقتي در محل هاي سرقت و تحويل آنها به مالکان افزود: متهم دستگير شده در اين عمليات پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائي معرفي شد.

 
 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان مرکزي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر استان مرکزي در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرين خبر استان مرکزي در اينستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today