نماد آخرین خبر

گرداننده کانال غیراخلاقی همسریابی در نهاوند دستگیر شد

منبع
پليس فتا
بروزرسانی
گرداننده کانال غیراخلاقی همسریابی در نهاوند دستگیر شد

پليس فتا/ رئيس پليس فتا استان همدان از شناسايي و دستگيري گرداننده کانال همسريابي در شهرستان نهاوند، خبر داد.

سرهنگ فيروز سرخوش نهاد، رئيس پليس فتا استان همدان گفت: در پي رصد فضاي مجازي توسط کارشناسان پليس فتا شهرستان نهاوند کانالي با عنوان همسريابي که اقدام ‌به انتشار تصاوير مبتذل و محتواي خلاف عفت عمومي مي کرد، شناسايي شد.
وي افزود: با توجه به بررسي‌هاى صورت گرفته توسط کارشناسان پليس فتا مشخص شد ، متهم با انتشار محتواي مبتذل و خلاف عفت عمومي به دنبال افزايش تعداد اعضاي کانال و به دست آوردن اطلاعات شخصي کاربران بود، سپس با اين اطلاعات اقدام ‌به کلاهبرداري و اخاذي از آنها مي کرد.
سرهنگ سرخوش نهاد گفت: کارشناسان پليس فتا نهاوند با به ‌‌کارگيري روش‌هاي فني و تخصصي‌ و پيگيري‌هاي شبانه ‌روزي گرداننده اين کانال که فردي 21 ساله بود را شناسايي و دستگير کردند.
رئيس پليس فتا استان همدان بيان داشت: کاربران فضاي مجازي بايستي از انتشار هر گونه عکس و يا اطلاعات شخصي در فضاي مجازي خودداري نمايند، چراکه کلاهبرداران و سودجويان با استفاده از اين اطلاعات مي توانند اقدام به ايجاد مزاحمت و اخاذي از آنها نمايند.
اين مقام مسئول ضمن اعلام آمادگي پليس فتا در راستاي ارائه مشاوره حضوري به افراد گفت: شهروندان مي‌توانند در صورت مواجهه با موارد مشکوک در فضاي مجازي آن را از طريق سايت پليس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  لينک ثبت گزارش‌هاي مردمي به پليس فتا گزارش دهند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان همدان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today