ايسنا/ نماينده مردم همدان و فامنين گفت: در دوره هاي قبل مجلس هم به نمايندگان خودروي قسطي مي‌دانند اما بنده هيچ خودرويي از مجلس دريافت نکردم.

حجت‌الاسلام احمدحسين فلاحي، نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي در اين باره اظهار کرد: در دوره هاي قبل مجلس هم به نمايندگان راننده و ماشين نمي‌دانند و هميشه يک ماشين به صورت قسطي به نماينده‌ها داده مي‌شد تا کل کارهاي دوره چهار ساله را با آن انجام دهند.
وي تصريح کرد: يک نماينده بايد مسافت‌هاي طولاني را در جاده باشد و به تمام نقاط حوزه خود سر بزند بنابراين براي اين کار احتياج به خودرو دارد و اين در حاليست که بسياري از نمايندگان خودروي شخصي ندارند و يا اينکه ماشين آن‌ها خيلي قديمي است.
فلاحي خاطرنشان کرد: يک نماينده نمي‌تواند از خودرويي استفاده کند که در جاده امنيت جاني نداشته باشد چراکه اگر مشکلي براي او به وجود بيايد و فوت کند، نظام بايد هزينه بالايي براي برگزاري انتخابات مجدد پرداخت کند.
نماينده مردم همدان در خانه ملت افزود: با اين وجود اگر دولت براي هر نماينده يک خودرو و راننده درنظر مي‌گرفت هزينه آن به مراتب خيلي بالاتر از فروش اقساطي خودرو بود.
وي بيان کرد: در دوره‌هاي قبلي به نمايندگان ماشين‌هاي مدل بالا مي‌دادند که البته نمي‌گويم به ما هم ماشين مدل بالا بدهند، اين دوره يک ماشين ميان رده انتخاب کردند، با وجود اين‌که دناپلاس قيمت بالايي دارد اما بايد بدانيم اين مبلغ نامتعارف است و به صورت کلي دناپلاس يک ماشين ميان رده محسوب مي‌شود.
فلاحي در رابطه با مبلغ بالاي قسط اين خودرو مطرح کرد: فيش حقوقي يک نماينده مجلس از يک عضو هيئت علمي کمتر بوده و حدود ۱۱ ميليون تومان است که اگر مبلغ قسط حدود هشت ميليوني خودرو را هم کم کنند، چيز قابل توجهي باقي نمي‌ماند.  
وي در رابطه با صحبت‌هاي يکي از نمايندگان مبني بر درخواست خودروي شاسي بلند توضيح داد: وي نماينده دوره دهم مجلس بوده و نمايندگان مجلس يازدهم که با شعار انقلابي روي کار آمده‌اند، پاي آرمان‌هاي انقلاب خواهند ماند.
نماينده معين مردم شهرستان بهار در مجلس در پايان تأکيد کرد: مردم مراقب باشند و گول فضاسازي و بدخواهي برخي افراد نسبت به نمايندگان و مجلسي که از طرف مقام معظم رهبري مدال مجلس انقلابي دريافت کرده را نخورند.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان همدان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today