نماد آخرین خبر

مرزهای استان کرمانشاه در امنیت کامل است

منبع
ايرنا
بروزرسانی
مرزهای استان کرمانشاه در امنیت کامل است

ايرنا/ فرمانده مرزباني استان کرمانشاه گفت: مرزهاي غربي کشور در استان کرمانشاه در امنيت کامل است.

سردار يحيي الهي فرمانده مرزباني استان کرمانشاه اظهار داشت: رصد اطلاعاتي کامل در منطقه وجود دارد و نيروهاي مرزباني، سپاه و ارتش با اقتدار از مرزها دفاع مي کنند.
الهي اعلام کرد که نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران براي مقابله با هرگونه تهديد احتمالي در مرزها آماده اند و در صورت مشاهده هرگونه تهديدي آن را در نطفه خفه خواهند کرد.
وي گفت: هرجا که احساس بر حضور و کنترل و رصد باشد مرزبانان هميشه بيدار در کنار ديگر نيروهاي مسلح با اقتدار، آگاهي، هوشياري و اقدام به موقع از تماميت ارضي نظام دفاع خواهيم کرد.
فرمانده مرزباني استان کرمانشاه ادامه داد: اين امنيت که امروز در مرزها حاکم است را مي توان مديون خون پاک شهدا و حضور نيروهاي نظامي و امنيتي دانست که با تمام وجود از مرزها حفاظت مي کنند.

الهي همکاري مرزباني با ارتش و سپاه را مطلوب ارزيابي کرد و گفت: تمامي نيروهاي مسلح براي حفاظت از ايران اسلامي دستي واحد هستند و در زمينه حفاظت از مرزها نيز همکاري تنگاتنگي دارند.
وي همکاري طرف عراقي را نيز مطلوب ارزيابي کرد و گفت: تاکنون با مقام هاي عراقي همکاري ها و جلسات خوبي داشتيم و آنها نيز براي تامين امنيت مرزها تلاش مي کنند.
فرمانده مرزباني استان کرمانشاه افزود: تاکنون چند توافقنامه در سطح کلان کشوري بين نيروهاي مرزباني 2 کشور امضا شده و ما نيز براساس دستورالعمل ها به همکاري خود با طرف عراقي ادامه مي دهيم.
استان کرمانشاه بيش از 330 کيلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد و با 2 بخش کردنشين و عرب نشين اين کشور همسايه است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today