نماد آخرین خبر

ارائه خدمات تعویض پلاک در زاهدان براساس نوبت‌دهی اینترنتی صورت می‌گیرد

منبع
فارس
بروزرسانی
ارائه خدمات تعویض پلاک در زاهدان براساس نوبت‌دهی اینترنتی صورت می‌گیرد

فارس/ رئيس پليس راهور سيستان و بلوچستان در خصوص موضوع نوبت دهي اينترنتي براي انجام خدمات تعويض پلاک شهرستان زاهدان، گفت: در فاز اول اين طرح در شهر زاهدان، امکان اخذ نوبت از ساعت هفت الي 14 براي شهروندان فراهم شده است.

علي نام درست، رئيس پليس راهور سيستان و بلوچستان در خصوص موضوع نوبت دهي اينترنتي براي انجام خدمات تعويض پلاک شهرستان زاهدان، بيان کرد: در فاز اول اين طرح در شهر زاهدان، امکان اخذ نوبت از ساعت هفت الي 14 براي شهروندان فراهم شده است.
وي افزود: ارائه خدمات در سامانه نوبت دهي کاملا رايگان است و شهروندان بايد براي دريافت خدمات قبل از مراجعه به مراکز تعويض پلاک به دو طريق به‌صورت اينترنتي از طريق لينک آدرس نوبت دهي در سايت راهور 120يا از طريق تارنماي اينترنتي www.nobatdehi.Epolice.ir اقدام به تعيين نوبت کرده و از مراجعه بدون نوبت دهي جدا  خودداري کنند.
رئيس پليس راهور سيستان و بلوچستان عنوان کرد: مرکز تعويض پلاک از هشت مهرماه از پذيرش حضوري مراجعان(بدون نوبت) خودداري مي کند و مراجعيني که به دليل نقص مدارک از مرکز خارج مي شوند در صورت مراجعه مجدد در همان روز خدمات مورد نياز به آنها ارائه مي شود؛ اما در صورتي که به روز ديگر موکول کنند دريافت دوباره نوبت اينترنتي الزامي است.
نام درست در خصوص ارائه خدمات در ساير شهرستان هاي استان، خاطرنشان کرد: ارائه خدمات در تعويض پلاک در ساير شهرستان ها بر اساس روال و روش گذشته و با مراجعه حضوري امکان پذير خواهد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today