نماد آخرین خبر

۱۴۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در سرپل‌ذهاب توقیف شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
۱۴۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در سرپل‌ذهاب توقیف شد

ايرنا/ فرمانده انتظامي سرپل‌ذهاب گفت: ۱۴۷ دستگاه خودرو و موتورسيکلت متخلف در نيمه نخست امسال در راستاي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي در اين شهرستان توقيف شد.

سرهنگ منوچهر رضايي، فرمانده انتظامي سرپل‌ذهاب روز يکشنبه علت توقيف موتورسيکلت ها و خودروهاي متخلف را سلب آسايش، آرامش و ايجاد مزاحمت براي شهروندان، تردد با پلاک مخدوش، سرعت غيرمجاز، آلودگي صوتي در معابر و حرکات مارپيچ و خطرناک عنوان کرد و از اعمال قانون براي خودروها به تعداد ۱۲ هزار و ۲۲۰ فقره نيز خبر داد.
وي اظهار داشت: طي انجام بازرسي هاي انجام شده از ۱۵۰ واحد صنفي در سطح بازار با ۲۲ واحد متخلف و فاقد پروانه کسب در راستاي مبارزه با شيوع ويروس کرونا برخورد شده است.
فرمانده انتظامي سرپل ذهاب گفت: کشف ۲۱ فقره سرقت و دستگيري ۲۸ تن در اين رابطه و همچنين دستگيري ۷۵ تن از متهمان انواع جرايم مختلف را از ديگر اقدام هاي پليس انتظامي سرپل ذهاب بيان کرد.
سرهنگ رضايي گفت: ارايه ۴۸۳ فقره خدمات قضايي به همشهريان، انجام يک هزار و ۸۳ فقره ماموريت هاي فوريت ‌پليسي۱۱۰ و رسيدگي به درخواست شهروندان، ۴۲۰مورد تعويض پلاک وسايل نقليه ۴۲۰ مورد از ديگر عملکرد ماموران امنيت اين شهرستان است.

وي همچنين کشف تعداد پنج هزار و ۵۰۸ عدد انواع قرص و آمپول غيرمجاز، کشف يک دستگاه ليزر به ارزش ۱۰ ميليارد ريال را در راستاي طرح ارتقاي اجتماعي در شهرستان از ديگر اقدامات پليس سرپل ذهاب عنوان کرد.
او گفت: امنيت جامعه اولويت اول نيروي انتظامي بوده و ناجا در برخورد با مجرمان و برقراري نظم و امنيت مقتدرانه پيش خواهد رفت.
وي از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طريق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ فوريت هاي پليسي و سامانه ۱۹۷ به ماموران انتظامي اطلاع دهند.
سرپل ذهاب با بيش از ۹۰ هزار تن جمعيت در غرب کرمانشاه، داراي ۴۸ کيلومتر نوار مرزي با عراق است.  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today