نماد آخرین خبر

خوزستان هزار "غیزانیه" دارد

منبع
ايسنا
بروزرسانی
خوزستان هزار "غیزانیه" دارد

ايسنا/ نماينده ولي فقيه در خوزستان با اشاره به مشکلات آب آشاميدني و کشاورزي در خوزستان گفت: در خوزستان يک غيزانيه نه، بلکه هزار غيزانيه وجود دارد.

حجت‌الاسلام سيدعبدالنبي موسوي‌فرد، نماينده ولي فقيه در خوزستان در مراسم افتتاح همزمان ۲۵ مدرسه برکت در خوزستان که امروز در شعيبيه شوشتر برگزار شد، اظهار کرد: زحمات ارزشمند ستاد اجرايي فرمان امام(ره) و بنياد برکت آن‌قدر ارزشمند است که زبان قاصر است اما از آن‌ها مطالبه دارم که دستاوردهاي خود را اطلاع‌رساني کنند.
وي افزود: بنياد برکت، بنياد مستضعفان و مجموعه نهادهاي زيرمجموعه نهاد مقام معظم رهبري خدمات ارزشمندي که در طول سال انجام مي‌دهند را به سمع و بصر مردم برسانند.
نماينده ولي فقيه در خوزستان تصريح کرد: بنياد برکت در خوزستان ۲۱۹ مدرسه و ۱۰۳ مسجد و بيش از ۵ هزار مسکن، ۳۷ مرکز بهداشت، ۹۱ خانه عالم و بيش از ۱۲۱ هزار شغل ايجاد کرده است و اکنون نيز ۵۵ مدرسه و ۳۳ مسجد ديگر توسط بنياد برکت در خوزستان در حال ساخت است.
وي افزود: ۱۰ مدرسه با ظرفيت ۱۰۰ کلاس درس در حاشيه شهر اهواز در حال ساخت است که براي تکميل اين مدارس، ۱۰ ميليارد تومان نياز است. همچنين يک هزار کلاس سنگي در سطح خوزستان وجود دارد که براي ساخت اين کلاس‌هاي درس به ۳۰ ميليارد تومان اعتبار نياز داريم.
موسوي‌فرد با اشاره به ظرفيت‌ها و منابع موجود در خوزستان گفت: علي‌رغم اين حجم از ظرفيت‌هاي بي‌شمار خوزستان، در خوزستان در زمينه‌هاي مختلف محروميت داريم.
وي افزود: در خوزستان ساخت ۲۵۰ کيلومتر جاده‌هاي روستايي در اولويت است که بخشي از آن در منطقه شعيبيه است. حدود ۵۸ کيلومتر از جاده شعيبيه شوشتر در سيلاب سال گذشته به شدت تخريب شده و از مسئولان درخواست مي‌کنيم ساخت اين جاده‌ها پيگيري شود.
نماينده ولي فقيه در خوزستان با اشاره به مشکلات آب آشاميدني و کشاورزي در خوزستان گفت: در خوزستان يک غيزانيه نه، بلکه هزار غيزانيه وجود دارد.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today