نماد آخرین خبر

کشف بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر در داراب

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
کشف بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر در داراب

باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي داراب گفت: ۵ تن و ۶۳۰ کيلو انواع مواد مخدر طي ۶ ماهه اول امسال در شهرستان داراب کشف شده است.

سرهنگ عليرضا نوشاد، فرمانده انتظامي داراب درباره کشف مواد مخدر در داراب بيان کرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر با همکاري پليس‌هاي تخصصي، موفق شدند از ابتداي امسال تاکنون، ۴ تن و ۷۵۲ کيلو ترياک، ۳۵ کيلو هروئين، ۸۱۶ کيلو حشيش و ۲۶ کيلو ساير مواد مخدر را کشف کنند.
او ادامه داد: با برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته و با تلاش و پشتکار پليس شهرستان، ميزان کشفيات مواد مخدر در ۶ ماهه اول امسال در مقايسه با مدت مشابه پارسال، رشد ۶۷ درصدي را نشان مي‌دهد که اين موضوع نشانگر عملکرد مطلوب پليس در اين زمينه است.
سرهنگ نوشاد با اشاره به انهدام ۳۶ باند قاچاق مواد مخدر و توقيف ۱۴۳ دستگاه خودرو، تصريح کرد: در اين خصوص ۲۳۰ قاچاقچي و خرده فروش و ۱۲۳ معتاد متجاهر نيز دستگير شده‌اند.
او تصريح کرد: برخورد پليس با قاچاقچيان مواد مخدر و سوداگران مرگ جدي است و مجموعه انتظامي اين شهرستان اجازه عرضه اندام به سوداگران را هرگز نخواهد داد و براي آسايش و آرامش شهروندان و احساس امنيت در سطح شهرستان، با تمام توان، سعي و تلاش خواهد کرد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان فارس را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online