نماد آخرین خبر

احتمال بارش پراکنده و رعد و برق در غرب و جنوب استان اصفهان

منبع
ايمنا
بروزرسانی
احتمال بارش پراکنده و رعد و برق در غرب و جنوب استان اصفهان

ايمنا/ کارشناس اداره پيش‌بيني هواشناسي استان اصفهان از احتمال وقوع بارش‌هاي پراکنده همراه با رعد و برق در مناطق غرب و جنوب استان در روزهاي دوشنبه و سه شنبه خبر داد.

حجت الله علي عسگريان، کارشناس اداره پيش‌بيني هواشناسي استان اصفهان از گذر امواج ناپايدار از روي استان اصفهان خبر داد و اظهار کرد: وضعيت جوي بسياري از مناطق استان امروز و فردا صاف تا کمي ابري و در ساعات بعدازظهر گاهي افزايش ابر و وزش باد پيش بيني مي‌شود.
وي افزود: وزش باد در مناطق شرقي و مرکزي با گرد و خاک محلي و کاهش کيفيت هوا همراه است.
کارشناس اداره پيش بيني هواشناسي استان اصفهان تصريح کرد: از روز سه شنبه همراه با ناپايداري‌هاي جوي احتمال افزايش ابر، وزش باد نسبتاً شديد تا شديد، بارش‌هاي پراکنده و وقوع رعد و برق به ويژه در مناطق غربي و جنوبي اصفهان رخ مي‌دهد و دماي هوا نيز در بسياري از مناطق استان بين هفت تا ۱۰ درجه سانتي گراد کاهش مي‌يابد.
علي عسگريان با اشاره به کاهش دو تا سه درجه‌اي دماي هوا در ۲۴ ساعت آينده، اضافه کرد: بيشينه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۳ درجه سانتي گراد بالاي صفر و کمينه دما صبح فردا به ۱۶ درجه سانتي گراد بالاي صفر مي‌رسد.
وي بيان کرد: در اين بازه زماني مهاباد با دماي ۳۸ درجه سانتي گراد بالاي صفر و بوئين و مياندشت با دماي پنج درجه سانتي گراد بالاي صفر به ترتيب گرم‌ترين و خنک‌ترين مناطق استان پيش بيني مي‌شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today