نماد آخرین خبر

عملیات اجرایی ۱۲۵۰ واحد مسکن ملی در اردبیل به‌زودی آغاز می‌شود

منبع
بروزرسانی
عملیات اجرایی ۱۲۵۰ واحد مسکن ملی در اردبیل به‌زودی آغاز می‌شود

بازار/ مديرکل راه و شهرسازي اردبيل گفت: تا کنون ۵۴۰ واحد مسکن ملي در حال اجرا است و اجراي يک هزار و ۲۵۰ واحد ديگر نيز به زودي در دستور کار قرار مي‌گيرد.

محبوب حيدري، مديرکل راه و شهرسازي اردبيل اظهار داشت: در راستاي برنامه‌ريزي‌هاي انجام يافته براي اجراي طرح مسکن ملي از سال گذشته تاکنون اقدامات مناسبي انجام يافته و تاکنون ثبت‌نام ۱۳ هزار و ۱۸۹ نفر انجام يافته و واجدين اين طرح به بيش از ۹ هزار و ۳۰۰ نفر رسيده است.
وي با اشاره به اين که تاکنون دو هزار نفر از اجراي اين طرح استقبال کرده‌اند بيان کرد: متقاضيان تأئيد نهايي در اين زمينه در حدود ۲ هزار و ۷۰۰ نفر است که يک هزار و ۳۳۰ نفر وجه اوليه را واريز کرده‌اند که مابقي نيز بايد هر چه سريع‌تر در اين زمينه اقدام کنند.
مديرکل راه و شهرسازي اردبيل بيان کرد: تأمين زمين رايگان براي اجراي اين طرح از ديگر مواردي است که با همکاري دستگاه‌هاي مربوطه در دستور اجراست و تا به اکنون ۵۴۰ واحد مسکن ملي در حال اجرا است و اجراي يک هزار و ۲۵۰ واحد ديگر نيز به زودي در دستور کار قرار مي‌گيرد.
حيدري ادامه داد: در اين راستا عمليات اجرايي ۹۶۰ واحد در شهرستان‌هاي زير ۱۰۰ هزار نفر جمعيت نيز با زمين رايگان آغاز شده و اميدواريم هر چه سريع‌تر در راستاي اجراي اين واحدها برنامه‌ريزي‌هاي لازم مبناي کار قرار گيرد تا به اهداف خود در اين زمينه دست يابيم.
وي بيان کرد: در اين زمينه توسعه بزرگراه‌هاي استان از دغدغه‌هاي مهم مسئولين است که در اين زمينه درصدد هستيم با توسعه راه‌هاي شرياني و غيرشرياني ۸۰۹ کيلومتر را محقق کنيم و اقدامات مهم و چشمگيري را در اين زمينه در سطح استان به مرحله اجرا درآوريم.

 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اردبيل را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اردبيل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today