نماد آخرین خبر

انهدام باند سارقان لوازم خودرو درساوجبلاغ

منبع
ايرنا
بروزرسانی
انهدام باند سارقان لوازم خودرو درساوجبلاغ

ايرنا/ فرمانده انتظامي شهرستان ساوجبلاغ گفت: با تلاش کارآگاهان پليس آگاهي ساوجبلاغ، اعضاي باند سارقان لوازم خودرو با اعتراف به۵۰ فقره سرقت دستگير شدند.

سرهنگ سليماني فرمانده انتظامي شهرستان ساوجبلاغ روز يکشنبه در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت لوازم خودرو در مناطق کوهسار، چندار و برغان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس آگاهي شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.
سرهنگ سليماني اظهار داشت: کارآگاهان با حضور در مناطق وقوع سرقت و انجام تحقيقات تخصصي متوجه شدند، سارقان با شناسايي خودروهاي فاقد لوازم بازدارنده که در مناطق خلوت پارک شده اند، به شيوه هاي مختلف درب خودرو را باز کرده و در تاريکي شب اقدام به سرقت لوازم آن ها مي کنند.
وي افزود: کارآگاهان با اقدامات پليسي و انجام تحقيقات گسترده يکي از سارقان سابقه دار و تحت تعقيب را شناسايي و ضمن زير نظر گرفتن تحرکات او، متهم را در يک عمليات پليسي حين شناسايي سوژه سرقت دستگير کرده و به پليس آگاهي منتقل کردند.
اين مقام انتظامي با بيان اين که در بازجويي هاي صورت گرفته متهم به تشکيل باند سرقت و انجام ۵۰ فقره سرقت لوازم خودرو با همدستي ۳ سارق ديگر اقرار کرد، اظهار داشت: در ادامه مخفيگاه همدستان متهم نيز در شهر هشتگرد شناسايي شده و در چند عمليات غافلگيرانه آن ها نيز دستگير شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به دستگيري يک مالخر اموال مسروقه، بيان کرد: در بازرسي از مخفيگاه وي مقدار زيادي لوازم خودرو از قبيل باند، ضبط و پخش، جعبه ابزار آلات، زاپاس خودرو و به چندين دستگاه سيستم هاي حرفه اي پخش صوتي خودرو کشف شد.
سرهنگ سليماني در پايان از شهروندان خواست، از پارک کردن خودرو در مکان هاي تاريک و کوچه‌هاي خلوت تا جاي ممکن خودداري کنند و وسيله نقليه خود را در پارکينگ هاي موجود در سطح شهرها پارک کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran