نماد آخرین خبر

۲۸۰ کرونایی در بیمارستان‌های بوشهر بستری هستند

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
۲۸۰ کرونایی در بیمارستان‌های بوشهر بستری هستند

باشگاه خبرنگاران/ دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با ورود ۶۴ بيمار جديد، تعداد بيماران بستري در بخش‌هاي کرونايي بيمارستان‌ها به ۲۸۰ نفر رسيد.

سعيد کشميري، دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بيان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۴ بيمار جديد در بخش‌هاي کرونايي بيمارستان‌هاي استان بستري‌ شده‌اند که از اين تعداد ابتلاي ۲۲ نفر به کرونا قطعي است.
وي با اشاره به اينکه در شبانه‌روز گذشته ۴۱ بيمار باحال عمومي خوب از بيمارستان‌ ترخيص شده‌اند، ادامه داد: اکنون تعداد بيماران بستري در بخش‌هاي کرونايي بيمارستان‌هاي استان ۲۸۰ نفر است.
دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بيان اينکه ۳۸ بيمار در بخش‌هاي ويژه بيمارستان‌ها بستري هستند، عنوان کرد: از مجموع موارد بستري در بخش‌هاي ويژه ۱۳ نفر در وضعيت تنفس با دستگاه قرار دارند.
کشميري درباره نتايج موارد فوتي ناشي از کرونا در استان بوشهر که در ۶ مهر تأييد شد، گفت: ديروز دو آقاي ۷۷ ساله باسابقه بيماري قلبي و بامداد امروز زهرا رگبار بانوي شهيد مدافع سلامت با ۵۳ سال سن براثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست‌دادند.
وي بيان کرد: شهيد رگبار، مدير پرستاري سابق مرکز آموزشي درماني شهداي خليج‌فارس بوشهر، هفتمين شهيد مدافع سلامت در استان به شمار مي‌رود که در راه خدمت به مردم در مبارزه با اين ويروس به شهادت رسيد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday