نماد آخرین خبر

بستری شدن ۱۸۹ کرونایی جدید در بیمارستان‌های استان اصفهان

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
بستری شدن ۱۸۹ کرونایی جدید در بیمارستان‌های استان اصفهان

باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته تعداد ۱۸۹ مورد بيمار جديد مبتلا به کرونا ويروس در بيمارستان هاي استان اصفهان بستري شدند.

آرش نجيمي، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان با اشاره به آمار بيماران جديد مبتلا به ويروس کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: تعداد ۱۸۹ مورد بيمار جديد از افراد مشکوک به کرونا ويروس با علائم باليني در بيمارستان‌ها بستري شدند.
وي افزود: در همين زمان تعداد ۱۸۷ نفر از بيماران مبتلا به کرونا که در ۲۲ مرکز درماني و بيمارستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل تحت مراقبت بودند با بهتر شدن وضعيت عمومي‌شان ترخيص شدند و لازم است که در قرنطينه دوره نقاهت بيماري را بگذرانند.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان که آمار مبتلايان به کرونا را در روز گذشته ۱۳۳ نفر اعلام کرده بود، تصريح کرد: اکنون تعداد کل بيماراني که در شهرستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل با تشخيص کرونا بستري هستند هزار و ۴۲۹ نفر است که از اين تعداد ۲۳۸ نفر وضعيت وخيم‌تري دارند و در بخش مراقبت‌هاي ويژه و آي سي يو‌هاي مراکز درماني در حال دريافت خدمات درماني هستند.
نجيمي در خصوص اينکه در حال حاضر، بيمارستان‌هاي الزهرا، خورشيد و عيسي بن مريم مرجع بستري بيماران کرونا است، خاطرنشان کرد: آمار تعداد کل موارد مثبت ابتلا به ويروس کرونا هزار و ۳۹۵ نفر است و طي ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ نفر بيمار فوتي مشکوک به کرونا ويروس و ۱۳ نفر فوتي مثبت قطعي به بيماري کوويد ۱۹ در بيمارستان‌ها و مراکز درماني استان بستري شده‌اند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar