نماد آخرین خبر

دستگیری سارق زورگیر در آبادان

منبع
رکنا
بروزرسانی

رکنا/ فرمانده انتظامي شهرستان آبادان از دستگيري سارق به عنف موبايل همراه با کشف موتورسيکلت سرقتي و يک قبضه سلاح سرد خبر داد.

سرهنگ سيدمحسن تقي زاده، رئيس پليس شهرستان آبادان گفت: به دنبال چند فقره سرقت به عنف موبايل به روش زورگيري و تهديد با چاقو، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان احتمالي در دستور کار قرار گرفت.
که در اين راستا ماموران کلانتري ۱۶ اميرکبير حين انجام گشت زني به يکدستگاه موتورسيکلت به شماره معلوم مشکوک پس از دستور توقف، مالک موتورسيکلت بدون توجه به دستور پليس سريعا متواري که در تعقيب و گريز در دام ماموران گرفتار شد.
ماموران با بررسي موتورسيکلت متوجه شدند فرد راکب به شيوه کاملا حرفه اي اقدام به تغيير پلاک موتورسيکلت نموده و در ادامه يک قبضه سلاح سرد چاقو از داخل جيب سارق کشف و موتورسيکلت وي استعلام که مشخص گرديد سرقتي بوده است.
تقي زاده در خاتمه با بيان اينکه فرد راکب بلافاصله توسط 4 نفر از مالباختگاني که با تهديد چاقو موبايل آنها به سرقت رفته بود مورد شناسايي واقع شد و متهم که ساکن شهرستان همجوار بوده ضمن اعتراف به سرقت هاي ارتکابي، پس از تشکيل پرونده قضايي به دادسرا معرفي شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today