مهر/ فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری خانم دکتر قلابی و کشف تجهیزات پزشکی در شهرستان بندرعباس خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام کار اطلاعاتی دریافتند خانمی با در اختیار داشتن یک باب واحد مسکونی در شهرستان بندر عباس و با خرید برخی از تجهیزات و وسائل پزشکی مبادرت به ویزیت افراد اعم از آقا و خانم برای حل مشکلات پوستی و همچنین پاکسازی و شفاف سازی صورت می کند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: در این راستا مأموران با تلاش شبانه روزی و رصد فعالیت های این پزشک قلابی، مطب وی را در یکی از محلات شهرستان بندرعباس شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

سردار جعفری با بیان اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد مکان فوق واحد مسکونی بوده و فاقد هرگونه اسم، تابلو و مشخصات است، تصریح کرد: مأموران پس از ورود تعدادی تجهیزات پزشکی اعم از دستگاه اسکن پوست، دستگاه پاکسازی و شفاف سازی پوست و تخت های پزشکی و محصولات پزشکی و آرایشی بهداشتی مشاهده کردند که با هماهنگی مقام قضائی محل مورد نظر پلمب شد.

وی ادامه داد: متهم هیچگونه مجوزی دال بر فعالیت خود در آن واحد از اداره بهداشت و مبادی مربوطه دیگر را نداشته و هیچ پزشک متخصصی نیز بر کار و فعالیت وی نظارت مستقیم نداشته است در صورتی که با توجه به تخصصی بودن موضوع و درمان مشکلات پوستی افراد، مستلزم حضور پزشک متخصص است.

این مقام ارشد انتظامی با تأکید بر اینکه متهم با تصویر برداری از نوع خدمات و در طول درمان تصویر برداری نموده و فیلم و عکس های مربوط به کار خود را بدون پوشش اسلامی در صفحه مجازی اینستاگرامی برای جذب مشتری بیشتر منتشر کرده است، اظهارداشت: حسب دستور مقام قضائی متهم به مقر پلیس اماکن منتقل و پس از تشکیل پرونده قضائی روانه دادسرا شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در پایان با بیان اینکه پلیس با تمام توان و اقتدار با هنجار شکنان برخورد می کند و همپای جامعه درمانی کشور از حقوق قانونی شهروندان دفاع می نماید، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه بی نظمی اقتصادی و اجتماعی مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به این پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی مجرمان اقدام شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today