ایسنا/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: تعطیلی پنجشنبه‌ها در البرز قطعی نبوده و از سوی استاندار پیشنهاد شده، اما هنوز ابلاغ نشده و مصوبات زمانی قابلیت اجرا دارند که به استانداری ابلاغ شود.

نورمحمد فردی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با اشاره به  حواشی پیش آمده در خصوص رفتن فرماندار سابق نظرآباد از البرز اظهار کرد: اینکه برخی می‌گویند استاندار و بنده از رفتن صادقلو به رامیان بی اطلاع بودیم را تکذیب می‌کنم.
وی ادامه داد: فرماندار سابق نظرآباد به دلیل مشکلات خانوادگی و دوری از خانواده، درخواست انتقال به رامیان را داشت داشت که هماهنگی لازم در این خصوص انجام شد.
وی با بیان اینکه رفتن فرماندار سابق نظرآباد با موافقت استاندار بوده، افزود: تا معرفی فرماندار، فرمانداری نظرآباد با سرپرست اداره می‌شود.
این مسئول در ادامه در پاسخ به اینکه آیا تعطیلی پنج شنبه‌های البرز قطعی شده توضیح داد: تعطیلی پنجشنبه‌ها در البرز قطعی نبوده و از سوی استاندار پیشنهاد شده، اما هنوز ابلاغ نشده و مصوبات زمانی قابلیت اجرا دارند که به استانداری ابلاغ شود.
وی اضافه کرد: پیشنهاد به ستاد ملی کرونا ارائه شده و در صورت تایید این طرح اجرایی خواهد شد.
فردی با بیان اینکه البرز جزو  ۲۶ استان  قرمز کشور است، گفت: با توجه به شرایط استان، برخی محدودیت‌ها اعمال شده و بر اساس آن برخی اماکن تا پنجشنبه این هفته تعطیل هستند و در صورت عدم تغییر شرایط تمدید خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز افزود: طی محدودیت‌های اعمال شده برخی اماکن پرتردد از جمله مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه فنی و حرفه ای، باشگاه های ورزشی، استخرها، سینماها، آرایشگاه‌های زنانه، مساجد و غیره در استان البرز تا پایان هفته جاری  تعطیل است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday