باشگاه خبرنگاران/ فرماندار ایرانشهر گفت: جانمایی ۶ نقطه برای توزیع و قطع دست دلالان گازمایع در این شهرستان موجب عادی سازی وضعیت توزیع گاز شد.

ابوذر کوثری، فرماندار ایرانشهر اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و نظارت بر توزیع و جلوگیری از عرضه سیلندر گاز مایع از سوی شرکت‌ها، صف‌های طولانی در سطح شهرستان ایرانشهر شکست و مردم بدون دغدغه گازمایع مورد نیاز خود را تهیه می‌کنند.
وی با بیان اینکه در ۶ نقطه شهر ایرانشهر کار توزیع سیلندر گاز انجام می‌شود، افزود: با جانمایی این نقاط زمینه اشتغال ١٢ نفر نیز فراهم شده است.
فرماندار ایرانشهر گفت: دو هفته قبل روزانه حدود چهار هزار سیلندر گازمایع در این شهرستان توزیع می‌شد، اما صف‌ها طولانی و نارضایتی مردم را به‌دنبال داشت که با ساماندهی و قطع دست دلالان این مشکل برطرف شد.
کوثری ادامه داد: هم‌اینک روزانه حدود دو هزار سیلندر گازمایع در شهرستان ایرانشهر توزیع می‌شود و شهروندان بدون هیچ دغدغه‌ای گاز مورد نیاز خود را تامین می‌کنند.
کوثری با بیان اینکه شرایط عرضه سیلندر گاز مایع در سطح شهرستان مطلوب است، تصریح کرد: از این پس می‌توانیم سیلندر گاز شهرستان‌های همجوار را نیز تامین کنیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today