ايرنا/ کارشناس پيش‌بيني هواشناسي لرستان گفت: با توجه به افزايش پوشش ابر و بارش باران، از فردا يکشنبه کاهش دما و لغزندگي جاده‌ها براي استان پيش‌بيني مي‌شود.

راضيه پيله وران، کارشناس پيش‌بيني هواشناسي لرستان روز شنبه بيان کرد: ساعات بعد از ظهر امروز و فردا افزايش پوشش ابر رخ مي دهد و موج ناپايدار وارد استان مي شود که بعد از ظهر يکشنبه پوشش ابرهاي همرفتي، افزايش سرعت وزش باد تاحد قابل ملاحظه و شديد لحظه اي پديده قابل انتظار در استان است.
وي اظهار داشت: دماي هواي لرستان از فردا کاهش مي يابد و لغزندگي سطح جاده ها، آبگرفتگي معابر به ويژه در مناطق شمال، شرق و مرکز استان و خطر اصابت صاعقه در ارتفاعات دور از انتظار نيست.
وي با پيش بيني بارش هاي خفيف در بعد از ظهر يکشنبه براي مناطق شرق و شمال استان اظهار داشت: روز دوشنبه با تقويت شاخص هاي ناپايداري علاوه بر وزش باد شديد، بارش هاي پراکنده به همراه رعد و برق براي برخي نقاط استان پيش بيني شده است.
پيله وران ادامه داد: همچنين براي روز دوشنبه در نيمه غربي استان بارش هاي خفيف همراه با رعد و برق پيش بيني مي شود که با توجه به شرايط ناپايدار در اين راستا هشدار زرد اعلام خواهد شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان لرستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرين خبر لرستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today