ایرنا/ یدالله حسنی، پاکبان امانتدار زنجانی، چک ۲۰ میلیون تومانی را که هفته گذشته در یکی از مناطق شهر زنجان پیدا کرده بود، به صاحبش برگرداند.

این پاکبان امانت‌دار زنجانی وقتی مثل هرروز مشغول کارش در منطقه محل مربوطه بود، با یک فقره چک به مبلغ ۲۰ میلیون تومان مواجه می شود که با همکاری مدیران شهری آن‌ را به صاحبش برمی‌گرداند.
این پاکبان پاک‌دست در این ارتباط گفت: روز دوشنبه هفته گذشته  اوایل صبح مشغول پاک‌بانی بودم که متوجه یک فقره چک در داخل نهر آب شدم.
یدالله حسنی ادامه داد: بدون تردید در پی یافتن صاحب این چک برآمدم که پس از مدتی با شهرداری منطقه منطقه تماس گرفتم و با پیگیری های لازم چک را به صاحب اصلی آن تحویل دادم.
وی با بیان اینکه بروز چنین اتفاقی برای فردی احتمال دارد، افزود: پس از مدتی از پیدا کردن این چک، خودم را به جای فردی گذاشتم که آن را گم کرده و بسیار نگران است.
حسنی اظهار داشت: هرچند با وجود شرایط سخت اقتصادی پس ندادن چک‌ ممکن است انسان را دچار وسوسه می کند، اما لحظه ای تسلیم چنین وسوسه ای نشدم، چرا که تاکنون خانواده‌ام با نان حلال روزگار سپری کرده اند.
وی که در آستانه بازنشستگی قرار دارد خاطرنشان کرد: بیش از یکسال به پایان خدمتم نمانده است و طی سال های زندگی ام همواره شکرگذار خداوند و خدمت به مردم  بوده ام.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today