باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: به علت نبود اعتبار این مجموعه نمی‌تواند حقوق معوقه کارکنان خود را بپردازد.

خلقی پور، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج با بیان اینکه به علت نبود اعتبار، سازمان حمل و نقل و بار مسافر شهرداری یاسوج نمی‌تواند حقوق معوقه کارکنان خود را بپردازد، گفت: هرچند یک ماه از حقوق معوقه این نیرو‌ها از سوی شهرداری یاسوج پرداخت شده، اما شهرداری برای پرداخت ۹ ماه حقوق معوقه کارکنان بودجه ندارد.
وی افزود: قبلا دولت به ما یارانه های مختلفی مثل یارانه قطعات و لوازم یدکی و یارانه بلیط اتوبوس می داد، اما حالا به علت نبود منابع اعتباری این مجموعه نمی‌تواند حقوق معوقه کارکنان حمل و نقل درون شهری را بپردازد.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج با بیان اینکه این نیرو‌ها ۸ ماه حقوق معوقه دارند، گفت: با حوزه عمرانی وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها نیز مکاتبه کردیم، ولی هیچ جوابی نگرفتیم.
خلقی پور تصریح کرد: در تلاشیم از دیگر محل اعتبارات استانی این مشکل را حل کنیم، ولی با توجه به وضعیت کنونی بعید به نظر می‌رسد این امر به زودی محقق شود.
شایان ذکر است طبق گفته کارکنان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج، آن‌ها ۹ ماه حقوق معوقه دارند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today