باشگاه خبرنگاران/ چندي پيش بود که خبر خودکشي پدر اميرحسين مرادي منتشر شد که همين موضوع دست معاندان را رو کرد.

حمايت يا خيانت شمشير دو لبه معاندان براي تحريک قربانيان و افکار عمومي و طناب پوسيده‌اي که معاندان يک سر آن را گرفته‌اند و با تحت فشار قرار دادن خانواده زندانيان سعي در رسيدن به مقاصد شوم خود دارند.
پس از موج‌سواري شبکه‌هاي معاند درباره متهمان و مجرمان مختلف اين بار آن‌ها به سراغ خانواده اين متهمان رفته اند و با تحت فشار قرار دادن آن‌ها نمايشي جديد به راه انداختند.
هفته پيش بود که خبر خودکشي پدر اميرحسين مرادي از متهمان حوادث آبان ماه که پيشتر به اعدام محکوم شده بود، اما با اعمال ماده ۴۹۷ حکم اعدام براي بار ديگر براي بررسي به ديوان عالي کشور رفته بود، از سوي همين رسانه‌هاي معاند منتشر شد.
خودکشي پدر اميرحسين مرادي خوراک جديدي را براي رسانه‌هاي آن ور آبي ايجاد کرد، خوراکي که البته خودشان آن را تهيه کرده بودند و با اعمال فشار بسيار روحي و رواني براي اين خانواده منجر به اين شدند که دست آخر پدر اميرحسين به خودکشي وادار شود.
پس از انتشار خبر خودکشي اين پدر رسانه‌هاي معاند موج سواري جديدي را شروع کردند، البته اين موج سواري دوامي نداشت و مادر اميرحسين پشت پرده فشار‌ها و علت خودکشي همسرش را اعلام کرد.
شبکه‌هاي آن ور آبي و معاندان خارج نشين که از هر فرصتي براي ضربه زدن استفاده مي‌کنند، اين بار در شکل و شمايلي جديد و با وارد کردن فشار روي خانواده مرادي و تماس‌هاي مکرر مبني بر آن که فرزندشان به زودي و بدون برگزاري جلسه دادگاه به دار آويخته مي‌شود، پدر را تحت فشار قرار دادند و منجر به آن شدند که اين پدر نتواند غم فرزندش را تحمل کند و دست به خودکشي بزند.
مادر اميرحسين مرادي اعلام کرد که خانواده او در اين مدت تحت فشار بسياري بودند و تماس‌هاي مکرر از خارج کشور و تحت فشار قرار دادن اين خانواده براي صحبت و تظلم خواهي منجر به مرگ پدر شد.
البته اين اولين باري نيست که اين به اصطلاح دلسوزان منجر به از دست رفتن جان فردي شده‌اند؛ نمونه خيانت آن‌ها را در پرونده نويد افکاري هم مشاهده کرديم و آن‌ها در اين پرونده با فشار رواني بسيار منجر به اين شدند خانواده مرحوم ترکمان به قصاص را به ورزند.
اقدامات ظالمانه و مرده خوري اين شبکه‌هاي معاند که هيچ رنگ و بويي از حمايت ندارد، مدتهاست که نخ نما شده و از آن‌ها براي گرفتن جان افراد تحت سناريو‌هاي مختلف خود را به همگان نشان داده‌اند و اين بار هم اين داستان سرايي‌هاي بي پايه و اساس منجر به رو شدن دست آن‌ها شد و مشخص شد پشت پرده فوت پدر مرادي چه کساني قرار داشته اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran