فارس/ مدير روابط عمومي هواشناسي آذربايجان شرقي از کاهش محسوس دما، رگبار باران و رعد و برق و وزش باد در استان خبر داد.

افشين ابراهيمي، مدير روابط عمومي هواشناسي آذربايجان شرقي اظهار کرد: رگبار باران و رعد و برق، کاهش محسوس دما(به‌ويژه روز سه شنبه)، وزش باد(گاهي تند بادهاي لحظه اي) و در ارتفاعات بارش برف از روز يکشنبه 13 مهر تا روز سه شنبه 15 مهر تمامي نواحي استان را تحت تاثير قرار خواهد داد.
وي از کاهش محسوس و قابل ملاحظه دما از روز يکشنبه به ويژه در روز سه شنبه خبر داد و گفت: پيش بيني مي‌شود دماي هوا از 10 تا 15 درجه سلسيوس کاهش يابد و احتمال بروز خسارت به محصولات کشاورزي، زراعي و باغي دور از انتظار نبوده و توصيه مي شود کشاورزان و دامداران مراقبت هاي لازم را داشته باشند.
ابراهيمي با اشاره به رگبار باران و رعد و برق، گفت: رگبار باران و رعد و برق و در ارتفاعات و مناطق سردسير احتمال بارش برف و مه و در نواحي مستعد بارش تگرگ پيش بيني شده و احتمال آبگرفتگي معابر عمومي و سيلابي شدن مسيل ها و رودخانه هاي فصلي و اصابت صاعقه دور از انتظار نيست و توصيه مي شود از سفرهاي غيرضروري و اتراق در حاشيه رودخانه ها و مسيل ها و صعود به ارتفاعات اجتناب شود.
مسئول روابط عمومي هواشناسي آذربايجان شرقي گفت: به علت وزش باد گاهي تا شديد احتمال سقوط اشياء و تابلوهاي تبليغاتي و خيزش گرد و خاک پيش بيني مي شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان شرقي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان شرقي در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today