باشگاه خبرنگاران/ روز گذشته فیلمی با عنوان اتفاق عجیب در بندرعباس در فضای مجازی دست به دست شد و فیلم بردار این ویدئو مدعی بود که افرادی بالای ستون‌های نیمه کاره تالار فرهنگی بندرعباس خوابیده اند.

رضا کمالی زرکانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در واکنش به انتشار فیلمی در خصوص خوابیدن افرادی بالای ستون‌های نیمه کاره تالار فرهنگی بندرعباس، گفت: آنچه تحت عنوان خوابیدن و زندگی کردن افرادی  در بالای ستون‌های تالار فرهنگی بندرعباس منتشر شده صحت ندارد و این افراد سارقان میلگرد و آهن آلات این بنای نیمه کاره هستند.
وی افزود: ساخت تالار فرهنگی بندرعباس سال ۸۶ به تصویب رسید و پس از مدتی عملیات اجرایی آن نیز آغاز شد، اما به دلیل قرار گرفتن در حریم ۶۰ متری دریا دستور قضایی برای قلع و قمع آن صادر و عملیات اجرایی نیز متوقف شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با اشاره به اینکه تاکنون حدود ۱۵۰میلیارد ریال برای این پروژه ملی هزینه شده است، گفت: مذاکرات خوبی با مسئولان استانی و کشوری برای ادامه ساخت تالار فرهنگی بندرعباس انجام شده و امیدواریم تا پایان مهرماه به نتیجه خوبی برسیم.
کمالی زرکانی با تائید سرقت میلگرد و آهن آلات این بنای نیمه کاره افزود: به دلیل صدور دستور قلع و قمع از لحاظ قانونی بودجه و امکان گذاشتن نگهبان برای نگهداری این بنای نیمه کاره وجود ندارد و همین موضوع زمینه ساز سرقت آهن آلات شده است.
وی گفت: نامه نگاری‌هایی با نیروی انتظامی برای توجه بیشتر به این محل داشته ایم و در رابطه با سرقت آهن آلات این بنای نیمه کاره برای افرادی هم پرونده قضایی تشکیل شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today