ايرنا/ جانشين فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان از کشف افزون‌بر يک تن ترياک در عمليات پليس اين استان خبر داد.

سردار احمد طاهري، جانشين فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان اظهار کرد: در راستاي مبارزه با پديده شوم و خانمان سوز مواد مخدر، ماموران تيم اداره عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر سيستان و بلوچستان و شهرستان‌هاي ايرانشهر و زاهدان با پايش دقيق و تخصصي و اشراف اطلاعاتي اعضاي دو تيم از يک باند قاچاق را که قصد جابه جايي مقادير قابل توجهي مواد مخدر را از مرزهاي کشور به سمت جنوب استان داشتند، شناسايي کردند.
وي ادامه داد: تيم‌هاي عمليات ويژه پليس پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتي با رصد منطقه، اعضاي اين دو تيم را که با دو دستگاه خودروي پژو ۴۰۵، يک دستگاه سواري زانتيا و يک دستگاه خودروي پرايد در يکي از معابر عبوري استان در حرکت بودند مشاهده که طي تعقيب و گريز نامحسوس در مخفيگاهشان دستگير کردند.
جانشين فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان با بيان اينکه در اين عمليات چهار قاچاقچي دستگير شدند، افزود: ماموران در بازرسي از خودروهاي متوقف شده و مخفيگاه قاچاقچيان، يک تن و ۲۰ کيلوگرم ترياک کشف کردند.
وي خاطرنشان کرد: نيروي انتظامي با اشراف اطلاعاتي و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط اين استان پهناور اجازه نخواهد داد که قاچاقچيان مواد مخدر و مخلان نظم و امنيت در هيچ نقطه‌اي احساس امنيت و آرامش کنند و برخورد پليس با آنان ضربتي و قاطع خواهد بود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today