باشگاه خبرنگاران/ با هوشیاری و سرعت عمل کاراگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان و شهرستان "ایرانشهر" عامل قتل مردی ۷۵ ساله به همراه همدستش در کمتر از سه ساعت از وقوع حادثه شناسایی و دستگیر شد.

سردار احمد طاهری، جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: هشتم مهر ماه سال جاری گزارشی مبنی بر یک مورد درگیری در روستای دامن شهرستان ایرانشهر به پلیس آگاهی اعلام شد.
وی افزود: با حضور کاراگاهان پلیس آگاهی در صحنه و بررسی‌های اولیه مشخص شد مردی ۷۵ ساله بر سر یک سری اختلافات از ناحیه قفسه سینه و سر دچار تیر خوردگی شده و به قتل رسیده است.
وی تصریح کرد: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق و انجام تحقیقات انتظامی به فردی مظنون که پس از اطمینان از صحت موضوع مخفیگاه وی را شناسایی کردند.
این مقام ارشد انتظامی در استان بیان کرد: متهم که جوانی ۲۰ ساله بود به محض مشاهده ماموران قصد فرار به روستا‌های اطراف شهرستان ایرانشهر را داشت که در یک عملیات غافلگیرانه و در کمتر از سه ساعت از وقوع قتل دستگیر و در بازجویی اولیه به ارتکاب قتل با همدستی مردی ۵۱ ساله اعتراف که در عملیاتی دیگر همدست وی نیز دستگیر شد.
طاهری با بیان اینکه متهمان به قتل در بازجویی‌های اولیه خود اعلام داشتند در پی اختلافات قبلی با مقتول او را به قتل رسانده اند، عنوان کرد: در بازرسی از متهمان یک قبضه سلاح کلاش کشف و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today