باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: ۷ نفر به تعداد فوتی‌های کرونا در استان بوشهر افزوده شد و شمار قربانیان به ۶۰۷ نفر رسید.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند و اکنون ۳۰۹ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۲ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۳ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: روز‌های ۱۰، ۹، ۸ مهر، سه نفر و روز جمعه ۱۱ مهر سه نفر دیگر و امروز نیز یک نفر فوت‌ شده‌اند که تست کرونایشان امروز مثبت اعلام‌شده است.
کشمیری بیان کرد: موارد فوتی در رده سنی ۳۷ تا ۷۴ سال هستند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، بیماری قلبی و عروقی و بیماری کلیوی بوده‌اند.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۴۸ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد ۲۱ نفر با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۲ هزار و ۹۲۳ نفر بوده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday