باشگاه خبرنگاران/ در شبانه روز گذشته ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان و آران وبیدگل بستری شده‌اند.

سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون ۶۷ هزار و ۶۰۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۳۷۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۳۱ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۲۹ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۷ سال و حداقل سن بستری ۲۰ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان یک نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده که اهل آران و بیدگل است.
وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۴۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۳۳ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۵ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: ۵۰ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
وی توضیح داد: سه مورد فوت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که دو مرد ۵۱ و ۹۶ ساله و یک زن ۸۱ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده، همچنین در این بازه زمانی یک مورد فوت که زنی ۹۳ ساله بوده در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل رخ داده است.
مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۲۳ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش سه هزار و ۷۷۸ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today