باشگاه خبرنگاران/ کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش‌های پاییزی نیمه غربی و شمالی اصفهان را از یکشنبه فرامی‌گیرد.

آسیه آقایی، کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی به نسبت ناپایدار در سطح استان اصفهان تا اواسط هفته جاری است بر این اساس آسمان بسیاری از مناطق در این مدت ابری و گاهی افزایش ابر، وزش باد و بارش‌های پراکنده به ویژه در نیمه غربی و شمالی استان پیش‌بینی می‌شود.
وی با اشاره به تداوم غبار صبحگاهی در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان، افزود: بیشترین بارش در ۲۴ ساعت اخیر از میمه با میانگین یک میلی‌متر گزارش شده است.
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.
وی اضافه کرد: در این بازه زمانی چوپانان با دمای ۳۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای چهار درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today