نماد آخرین خبر

آزمایش کرونای بیش از 4 هزار نفر از اهالی نجف آباد مثبت شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
آزمایش کرونای بیش از 4 هزار نفر از اهالی نجف آباد مثبت شد

ايرنا/ دبير ستاد مقابله با کرونا شهرستان نجف آباد شمار مبتلايان قطعي به اين ويروس براساس معيارهاي بهداشت و درمان را تاکنون چهار هزار و ۳۷۴ تن اعلام کرد.

عليرضا غيور، دبير ستاد مقابله با کرونا شهرستان نجف آباد ابراز کرد: از اسفند ماه سال گذشته تاکنون در شهرستان نجف آباد بيش از ۱۱ هزار و ۷۴۰ نفر در مراکز نمونه‌گيري شدند که نتيجه آزمايش بيش از چهار هزار و ۳۷۰ تن نفر مثبت شد و از اين بين ۱۹۶ نفر هم جان باختند.
وي گفت: از ابتداي درگيري ويروس کرونا در کشور و در شهرستان سه مرحله را پشت سر گذاشته‌ايم که مرحله اول از ابتداي اسفند ۹۸ تا هفته دوم خرداد ۹۹ بود که به‌خاطر حساسيت بالا و تبليعات زياد وضعيت قابل قبولي داشتيم؛ اما در مرحله دوم که از هفته سوم خرداد ماه شروع شد و با توجه به هشدارها و اعلام هاي ستاد مقابله با ويروس کرونا با افزايش افراد مبتلا به اين ويروس و بستري شدن آنها روبرو شديم و در مرحله سوم که هم اکنون با آن مواجه هستيم شرايط خوبي نداريم و اميدواريم مردم پروتکل‌هاي بهداشتي را رعايت کنند.
دبير ستاد کروناي شهرستان نجف آباد گفت: براساس دستورالعمل ستاد کروناي استان اصفهان بيمارستان شهيد محمد منتظري به بيماران کرونايي و بيمارستان فاطمه زهرا به بيماران ديگر اختصاص يافته است. 
وي افزود: تاکنون ۱۳ تن از کادر بهداشت و درمان نجف آباد هم به ويروس کرونا مبتلا شدند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today