نماد آخرین خبر

کلاهبردار حرفه‌ای در مریوان دستگیر شد

منبع
بروزرسانی
کلاهبردار حرفه‌ای در مریوان دستگیر شد

پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي استان کردستان از دستگيري فردي که با خريد 20 خودروي تصادفي غيرقابل استفاده و سرقت خودروهايي با همان رنگ و مدل و تنظيم وکالت‌نامه‌هاي صوري اقدام به فروش آن به شهروندان مريواني مي‌کرد، خبر داد.

سردار علي آزادي، فرمانده انتظامي استان کردستان گفت: در پي شکايت تعدادي از شهروندان مريواني مبني بر کلاهبرداري و فروش خودرو سرقتي توسط فردي کلاهبردار، موضوع در دستور ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.
وي افزود: پس از استعلام هاي مربوطه و انجام تحقيقات ميداني مشخص شد، فرد کلاهبردار با خريد خودروهاي تصادفي غير قابل استفاده و سرقت خودروهايي با همان رنگ و مدل و تنظيم وکالت‌نامه‌هاي صوري و دستکوب شماره تنه و موتور، اين خودروها را در مريوان و ساير شهرستان‌هاي ديگر به فروش مي‌رساند.
سردار آزادي ادامه داد: با راهنمايي مال باختگان و هماهنگي با مراجع قضايي عامل کلاهبرداري طي يک عمليات پليسي در مخفيگاه خود دستگير و براي انجام تحقيقات به پليس آگاهي منتقل شد.
فرمانده انتظامي استان کردستان با اشاره به تحقيقات تخصصي صورت گرفته از متهم تصريح کرد: فرد کلاهبردار که داراي پرونده‌هاي متعدد جعل و کلاهبرداري و خريد و فروش خودرو و اموال مسروقه در پرونده خود داشته است به خريد خودروهاي تصادفي غيرقابل استفاده و سرقت خودروهايي با همان رنگ و مدل اقرار و اعتراف کرد، 20 دستگاه خودرو را به همين روش سرقت و به فروش رسانده است.
وي با بيان اينکه تاکنون 28 نفر در استان‌هاي مختلف کشور به اتهامات مختلف از متهم شکايت کرده‌اند، گفت: در همين راستا پرونده تشکيل و متهم براي انجام تحقيقات تکميلي به مراجع قضايي معرفي شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کردستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرين خبر کردستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online