نماد آخرین خبر

اعمال مقررات سختگیرانه و کنترل دقیق کلیه مبادی ورودی در استان ایلام

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
اعمال مقررات سختگیرانه و کنترل دقیق کلیه مبادی ورودی در استان ایلام

باشگاه خبرنگاران/ رئيس پليس راه استان ايلام از اعمال مقررات سخت گيرانه و کنترل دقيق کليه مبادي ورودي استان ايلام خبر داد و گفت: پليس راه در کنار نيرو‌هاي انتظامي در مبادي ورودي استان ايلام حضور دارد و زائران را به شهر‌هاي خود بازمي گرداند.

سرهنگ رضا همتي زاده، رئيس پليس راه استان ايلام گفت: علاوه بر مبادي ورودي استان، کليه راه‌هاي دسترسي اطراف شهر مهران و منتهي به پايانه مرزي مسدود و ايستگاه‌هاي موقت پليس در اين نقاط مستقر شده اند.
او افزود: به هيچ مسافري اجازه تردد به مرز مهران داده نمي‌شود و توسط نيرو‌هاي پليس عودت داده مي‌شوند.
رئيس پليس راه استان ايلام با اشاره به زحمات و تلاش‌هاي جامعه پزشکي بيان کرد:نبايستي بار سختي و زحمات و مشکلات حوزه سلامت تشديد شود و با توجه به شرايط گسترش ويروس بيماري زا، امکان ارائه خدمات مضاعف و مازاد در استان و شهرستان مهران براي افراد وجود ندارد.
همتي زاده همچنين اظهار کرد: با هماهنگي‌هاي انجام شده با سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي صدور صورت وضعيت مسافري و جابجايي مسافران غيربومي به مقصد شهرستان مهران ممنوع شده است.
رئيس پليس راه استان ايلام بيان کرد: با توجه به اعلام رسمي کشور عراق مبني بر عدم پذيرش زائر خارجي و مصوبات ستاد مقابله با کرونا به هيچ عنوان اجازه تردد مسافر به مرز مهران داده نمي‌شود لذا از کليه هموطنان عزيز خواستاريم ضمن توجه به توصيه‌هاي مسئولان، از سفر به استان ايلام براي تردد به عتبات عاليات پرهيز کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان ايلام را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر ايلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرين خبر ايلام در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today