نماد آخرین خبر

عکس/ خسارت ۱۵۰ میلیارد ریالی سیل به مشگین‌شهر

منبع
فارس
بروزرسانی
عکس/ خسارت ۱۵۰ میلیارد ریالی سیل به مشگین‌شهر

فارس/ فرماندار مشگين‌شهر گفت: در پي بارش باران و جاري شدن سيل، بيش از ۱۵۰ ميليارد ريال به تاسيسات زيربنايي اماکن، مزارع و باغات اين شهرستان خسارت وارد شد.

اکبر صمدي، فرماندار مشگين‌شهر در بازديد از محلات و روستاهاي تابعه شهرستان مشگين شهر که در اثر وقوع سيل دچار خسارت شده بودند اظهار کرد: در اثر بارش شديد باران در روز گذشته بيش از ۱۵۰ ميليارد ريال به تاسيسات زيربنايي اماکن، مزارع و باغات اين شهرستان خسارت وارد شد.
وي افزود: بارش ۳۳ ميلي‌متر در کمتر از يک ساعت باعث جاري شدن سيلاب و وارد آمدن خسارات عمده‌اي به بخش‌هاي مختلف از جمله مسکوني، تجاري، پل‌ها و ابنيه‌هاي فني در محلات سطح شهر و روستاهاي تابعه شده است.
فرماندار مشگين‌شهر گفت: در حال حاضر آب شرب ۲ روستا و برق ۳ روستا قطع است که اکيپ‌هاي امدادي و خدماتي مشغول رفع اين مشکلات هستند.
وي ادامه داد: ستاد مديريت بحران شهرستان در حالت آماده‌باش بوده و اعضاي اين ستاد مشغول خدمت‌رساني به اهالي هستند.
صمدي گفت: بيش از يک‌صد منزل مسکوني و تجاري در سطح شهرستان تخريب گرديده و در دشت پريخان از توابع بخش مرکزي شهرستان مشگين شهر خسارت قابل توجهي به زيرساخت‌هاي روستايي وارد شده است.
بارش برف ارتفاعات شهرستان را سفيدپوش کرده و اهالي شهرستان به دليل کاهش محسوس دماي هوا به استفاده از لوازم گرمايشي روي آورده‌اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اردبيل را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اردبيل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today