نماد آخرین خبر

استاد دانشگاه آزاد اردبیل در زمره یک درصد برتر نخبگان علمی جهان قرار گرفت

منبع
ايرنا
بروزرسانی
استاد دانشگاه آزاد اردبیل در زمره یک درصد برتر نخبگان علمی جهان قرار گرفت

ايرنا/ نورالدين قديمي عضو استعدادهاي درخشان باشگاه پژوهشگران جوان اردبيل در رشته مهندسي برق و قدرت دانشگاه آزاد اسلامي اردبيل در زمره يک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمي جهان قرار گرفت.

نورالدين قديمي، رئيس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي اردبيل اظهار کرد: بر اساس داده‌هاي منتشر شده از سوي موسسه Clarivate Web of sceinece دکتر قديمي در زمره يک درصد برتر دانشمندان و نخبگان جهان قرار گرفت.
وي بيان کرد: شاخص‌هاي نسبت تعداد کل استنادات به مقالات استناد کننده، تعداد متوسط خود استنادي به ازاي هر مقاله و تخصص گرايي در ۱۰ سال اخير از جمله مواردي است که در اين امر دخيل مي‌باشد.
به گفته وي، دکتر قديمي تا کنون بيش از ۱۶۰ مقاله تخصصي منتشر کرده و داراي ۶ ثبت اختراع، دو مدال جهاني و ۲۰ مقاله با ميزان ارجاع‌دهي بسيار بالا مي باشد و در سال گذشته به عنوان دانشجوي برتر پژوهشي واحد اردبيل نيز اتخاب شده بود.
آيت الله سيدحسن عاملي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل  هم در پيامي اين موفقيت را تبريک گفته و بيان کرد: بسي جاي فخر و مباهات است که نهضت جهش و رونق توليد علم در استان اردبيل با شور و شتاب زايدالوصف ادامه دارد و هرروز شاهد توسعه و تعميق  دامنه ي تحول و پيشرفت در مراکز علمي و تحقيقاتي استان هستيم.
وي اظهار داشت: با اين جنبش علمي همه جانبه آينده مستحکم و قدرتمندي پيش رو داريم و با گذر از ناملايمات دشمن ساخته تجديد حيات تمدن نوين اسلامي ايراني  زياد دور از دسترس نخواهد بود. 
يکبار ديگر اين موفقيت را به جامعه علمي استان و جوانان پرشور و مصمم اين خطه تبريک مي گويم و براي سربلندي همه تلاشگران عرصه علم و دانش و توليد دعا مي کنم.
اسحاق رسولي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اردبيل نيز در پيامي اعلام کرد که قرار گرفتن دکتر قديمي در زمره «يک درصد دانشمندان و نخبگان جهان» در سايه نبوغ و همت والا، مايه سرور و مباهات هست. جاي تحسين غرور انگيز  هست که عضوي از اعضاي استعدادهاي درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردبيل در رشته مهندسي برق اين افتخار را از آن خود کرده است.
چندي پيش نيز دکتر مهدي شاهدي اصل عضو هيات علمي دانشگاه محقق اردبيلي در زمره يک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمي جهان قرار گرفت.
در حال حاضر سه نفر از اعضاي هيات علمي دانشگاه محقق اردبيلي در زمره يک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمي جهان قرار دارند که مرجعيت علمي مبناي گزينش آنها در پايگاه طلايه‌داران علم است.
 
 
  
  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اردبيل را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اردبيل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today