نماد آخرین خبر

کشف محموله قاچاق کالا بیش از 6 میلیاردی در گچساران

منبع
فارس
بروزرسانی
کشف محموله قاچاق کالا بیش از 6 میلیاردی در گچساران

فارس/ فرمانده انتظامي استان کهگيلويه و بويراحمد از کشف کالاهاي قاچاق به ارزش ۶ ميليارد و ۶۰۰ ميليون ريال از ۱۱ دستگاه خودرو در محور ديلم به گچساران توسط پاسگاه انتظامي آب شيرين خبر داد.

سرهنگ کيقباد مصطفايي، فرمانده انتظامي استان کهگيلويه و بويراحمد اظهار داشت: در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پاسگاه آب شيرين شهرستان گچساران ضمن هماهنگي با مرجع قضايي در محور ديلم به گچساران ايست و بازرسي داير کردند و مأموران حين انجام ايست و بازرسي به ۱۱ دستگاه خودرو شامل ۲ دستگاه وانت پرايد، ۲ دستگاه وانت نيسان، ۲ دستگاه وانت پيکان، ۴ دستگاه سواري پرايد و۱دستگاه خودرو ۴۰۵ مشکوک شده و آن را متوقف نمودند.
وي تصريح کرد: مأموران در بازرسي از اين خودروها ۷ دستگاه يخچال فريزر دو قلو،۳ عدد کولرگازي، ۶ عدد ماشين لباسشويي اتوماتيک، ۱۵۰۰ عدد انواع نوشيدني خارجي، ۶۰ دستگاه انواع لوازم خانگي و ۴۷۸ ثوب کاپشن قاچاق به ارزش بيش از ۶ ميليارد و ۶۰۰ ميليون ريال فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکي کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامي استان کهگيلويه و بويراحمد خاطرنشان کرد: در اين زمينه ۱۱ نفر قاچاقچي دستگير و به مرجع قضايي تحويل و خودروها نيز به پارکينگ انتقال يافت.
در پايان اين مقام انتظامي با بيان اينکه قاچاق از تهديدهاي مهم توليد و اشتغال ملي است، تصريح کرد: نيروي انتظامي قاطعانه با قاچاقچيان کالا و ارز برخورد مي کند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کهگيلويه و بويراحمد را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today