نماد آخرین خبر

مدارس علمیه استان کرمانشاه تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند

منبع
رسا
بروزرسانی
 مدارس علمیه استان کرمانشاه تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند

رسا/ مدير حوزه علميه کرمانشاه گفت: براي حفظ سلامت طلاب مدارس علميه سطح استان کرمانشاه تا اطلاع ثانوي تعطيل خواهند بود.

حجت الاسلام و المسلمين صادق ايراني، مدير حوزه علميه کرمانشاه ضمن تسليت اربعين حسيني اظهار داشت: با توجه به وضعيت قرمز کرونا و نيز ضرورت حفظ سلامت طلاب و اساتيد حوزوي، مدارس علميه استان کرمانشاه تا اطلاع ثانوي تعطيل است.
مدير حوزه علميه کرمانشاه با تاکيد بر اينکه بخشي از طلاب به صورت قرنطينه در مدارس علميه حضور دارند، گفت: بنا بر صلاحديد بخشي از طلاب به ويژه طلاب پايه اول در مدارس علميه با رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي حضور دارند.
حجت الاسلام و المسلمين ايراني در ادامه سخنان خود عنوان کرد: بخش ديگري از طلاب به صورت غيرحضوري امور درسي خود را پيگيري مي کنند و از طريق فضاي مجازي در جريان مسائل آموزشي هستند.
اين استاد حوزه علميه استان کرمانشاه گفت: تصميم گيري درباره وضعيت مدارس علميه کرمانشاه منوط به دستورالعمل هاي ستاد استاني مبارزه با کرونا است و فعلا اين وضعيت در مدارس اين استان حاکم خواهد بود.
مدير حوزه علميه کرمانشاه در پايان سخنان خود اظهار کرد: اميدواريم که مردم با رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي و اجتماعي در کاهش و از بين رفتن اين ويروس منحوس و بازگشتن اوضاع به وضعيت عادي کادر درماني و پزشکي را ياري کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today