نماد آخرین خبر

‌گفت‌وگوی دیپلماسی مرزبانان ایرانی و عراقی؛ ‌مرزهای چهارگانه بسته است

منبع
بروزرسانی
‌گفت‌وگوی دیپلماسی مرزبانان ایرانی و عراقی؛ ‌مرزهای چهارگانه بسته است

پايگاه خبري پليس/ فرمانده مرزباني نيروي انتظامي با تأکيد بر اينکه زائران از حضور در مرزهاي چهارگانه امتناع کنند، گفت: از توجه مردم عزيز کشورمان که به توصيه‌هاي رهبر انقلاب توجه کردند و به مرزها مراجعه نکردند، قدرداني مي‌کنم.

سردار ‌احمدعلي گودرزي، فرمانده مرزباني نيروي انتظامي‌ در بازديد ميداني از پايانه مرزي شلمچه اظهار داشت: در چند روز گذشته به‌صورت هوايي پايش نقاط صفر مرزي از چذابه تا شلمچه انجام شد؛ به‌حمدالله امنيت در مرزهاي کشور ما و عراق کاملاً برقرار است و تاکنون مورد خاصي مشاهده نشده است.
وي با بيان اينکه "همکاران بنده اقدامات انتظامي و پيشگيرانه در عمق و نقاط صفر مرزي انجام داده‌اند و با صلابت به مأموريت خود ادامه مي‌دهند"، افزود: با مرزبانان کشور عراق گفت‌وگوي ديپلماسي انجام شده و اين کشور هيچ برنامه‌اي براي پذيرش زائر اربعين ندارد؛ مرزها کاملاً بسته هستند و هيچ ترددي در آن صورت نمي‌گيرد.
وي تصريح کرد: ما در مجموعه مرزباني به‌دنبال سلامت مردم هستيم و ستاد ملي مقابله با کرونا هم يکي از مصوباتش اين بود که تحت هيچ شرايطي زائري به کشور عراق اعزام نشود.
وي با اشاره به اينکه در فضاي مجازي موضوعاتي منتشر شده است که صحت ندارد و مردم به شايعات توجه نکنند و اخبار مربوطه را از صدا و سيما و رسانه‌هاي رسمي پيگيري کنند، تأکيد کرد: همکاران ما در نيروي انتظامي در تلاش هستند که شيوه‌نامه‌هاي بهداشتي کاملاً رعايت شود و به همين منظور، براي جلوگيري از بيماري احتمالي اجازه نخواهيم داد کسي به مرزهاي جمهوري اسلامي ايران ورود کند.‌


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today