نماد آخرین خبر

آذربایجان‌غربی با کاهش محسوس دما در هفته جاری روبه‌رو است

منبع
شبستان
بروزرسانی
آذربایجان‌غربی با کاهش محسوس دما در هفته جاری روبه‌رو است

شبستان/ کارشناس اداره پيش بيني اداره کل هواشناسي آذربايجان غربي گفت: آذربايجان غربي تا پايان هفته جاري کاهش محسوس چهار تا ۶ درجه اي را تجربه خواهد کرد.

مهدي کريمي، کارشناس اداره پيش بيني اداره کل هواشناسي آذربايجان غربي ابراز کرد: کاهش محسوس چهار تا ۶ درجه اي براي آذربايجان غربي پيش بيني شده است که شهروندان بايد تمهيدات لازم در رابطه با اين افت دما را بيانديشند.
کارشناس اداره پيش بيني اداره کل هواشناسي آذربايجان غربي افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تکاب خنک ترين شهر استان و شهرستان بوکان گرمترين شهر گزارش شده است.
وي با بيان اينکه بارش هاي مطلوبي از امروز سه شنبه(15مهر) براي استان پيش بيني شده است، تصريح کرد: بايد تدابير لازم در زمينه طغيان رودخانه ها و آبگرفتگي معابر انديشيده شود تا مشکلات عمده و خسارات ناشي از بارندگي را شاهد نباشيم.
اين مسئول خاطرنشان کرد: بيشترين ميزان بارش ها در بوکان گزارش شده است که اميدواريم در هفته جاري اين گونه بارش ها را در مرکز و شمال استان نيز اتفاق بيافتد.
کريمي اضافه کرد: وزش باد نيز جزو پيش بيني‌هاي هواشناسي استان براي اين هفته اذربايجان غربي است که اجتناب از تردد و اسکان در حاشيه رودخانه ها را ضروري کرده است.
وي ادامه داد: کشاورزان استان نيز بايد در زمينه جمع آوري به موقع محصولات خود اقدام کنند تا شاهد سرمازدگي محصولات نباشيم.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان غربي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان غربي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today