نماد آخرین خبر

حجم آب دریاچه ارومیه ۱.۲ میلیارد متر مکعب بیشتر از پیش‌بینی‌ها

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
حجم آب دریاچه ارومیه ۱.۲ میلیارد متر مکعب بیشتر از پیش‌بینی‌ها

باشگاه خبرنگاران/ معاون رئيس جمهوري گفت: هم اکنون حجم آب در درياچه اروميه، يک ميليارد و ۲۰۰ ميليون مترمکعب بيشتر از ميزان پيش‌بيني‌ها است که اميدواريم همين روند افزايشي ادامه داشته باشد.

عيسي کلانتري، معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست کشور روز سه‌شنبه در بدو ورود به اروميه با اشاره به اينکه وضعيت درياچه اروميه، امسال مطلوب و اميدوارکننده است، گفت: حجم آب موجود در درياچه اروميه، هم اينک يک ميليارد و ۲۰۰ ميليون مترمکعب بيشتر از ميزان پيش‌بيني‌هاست که اميدواريم همين روند افزايشي ادامه داشته باشد.
معاون رئيس جمهوري اضافه کرد: با پايان طرح‌هاي مصوب و اجرايي ستاد احياي، شاهد بهبود روز افزون وضعيت نگين آبي آذربايجان خواهيم بود.
رئيس سازمان حفاظت محيط زيست اضافه کرد: احياي درياچه اروميه از جمله مهمترين برنامه‌هاي دولت تدبير و اميد بود که اقدامات اساسي در اين راستا انجام شد و در حال نتيجه دادن اين اقدامات هستيم.
کلانتري به همراه نمايندگان آذربايجان‌غربي و آذربايجان‌شرقي امروز، سه شنبه براي بازديد از روند طرح‌هاي در حال اجرا و مصوب ستاد احياي نگين آبي آذربايجان به شهرستان‌هاي اروميه و پيرانشهر سفر کرده است.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان غربي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان غربي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today