نماد آخرین خبر

مسیر سواحل و تفرجگاه های رشت مسدود می شود

منبع
برنا
بروزرسانی
مسیر سواحل و تفرجگاه های رشت مسدود می شود

برنا/ فرماندار رشت با هشدار در خصوص بحراني شدن وضعيت شهرستان رشت در صورت ازدحام حضور گردشگران، گفت: در همين راستا کليه مسيرهاي ورودي سواحل و تفرجگاه هاي شهرستان رشت در تعطيلات پيش رو مسدود مي شود.

علي فتح اللهي فرماندار رشت در جلسه ستاد مقابله با کروناي شهرستان رشت با بيان اينکه اين شهرستان در وضعيت قرمز کرونايي قرار دارد، از ساير هموطنان خواست: با توجه به در پيش بودن موج سوم کرونا و عدم وجود تخت خالي بيمارستاني، به شهرستان رشت سفر نکنند.
وي با اشاره به اينکه هر گونه تجمع و ازدحام جمعيت ناشي از ورود گردشگران و عدم رعايت پروتکل هاي بهداشتي، مي تواند وضعيت شهرستان رشت رابه طور مجدد بحراني نمايد، گفت: در همين راستا در ايام اربعين حسيني و تعطيلات پيش رو، کليه  مسير ورودي سواحل و تفرجگاه هاي شهرستان مسدود مي شود.
فرماندار رشت با تاکيد بر لزوم حفظ شعائر ديني و حرمت ايام اربعين حسيني، خاطرنشان کرد: با افراد هنجارشکني که با ناديده انگاشتن ارزش هاي جامعه، اقدام به حرمت شکني و هنجار شکني در سطح  تفرجگاه ها کنند، برخورد قانوني صورت خواهد پذيرفت.
گفتني است شهرستان رشت داراي 23 کيلومتر نوار ساحلي در بخش هاي خمام، خشکبيجار و لشت نشاء است که 11 ر وستاي ساحلي اين شهرستان را در برمي گيرد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان گيلان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر گيلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرين خبر گيلان در اينستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today