نماد آخرین خبر

زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر شد

منبع
فارس
بروزرسانی
زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر شد

فارس/ در آستانه فرا رسيدن اربعين حسيني کتاب زندگينامه سردار شهيد حاج قاسم سليماني با عنوان «شهيد سليماني» از سوي انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «شهيد سليماني» به قلم مجيد ملامحمدي در قالب کتاب‌هاي چلچراغ، با هدف آشنايي بيشتر نسل جوان و نوجوان از زندگي اين سردار شهيد نوشته شده است.
اين کتاب زندگينامه داستاني سردار از تولد تا شهادت است و به گفته نويسنده «اغلب خاطرات و زندگي سردار براي بزرگسالان بود و نمي‌شد براي جوانان و نوجوانان به داستان تبديل کرد، بنابراين سعي کردم خصوصيات مختلفي که در شخصيت سردار بود را از جمله خلوص، شجاعت، ايثار، پاکدامني، دستگيري، مردم داري و تواضعش را براي نوشتن در اين کتاب در نظر بگيرم.»
علاوه بر داستان زندگي، کتاب داراي وصيت‌نامه، عکس و تصوير، منابع و پيام رهبر معظم انقلاب است.
مجموعه «چلچراغ» زندگي‌نامه مشاهير و شخصيت‌هاي معاصر ۱۰۰ سال اخير را شامل مي‌شود. هدف از اين مجموعه آشنا کردن نسل نوجوان و جوان با زندگي پرفروغ چهره‌هاي درخشان عصر حاضر است که با استفاده از راه و رسم آنان، در فراز و نشيب زندگي استوارتر گام بر مي‌دارند.
کتاب «شهيد سليماني» با ۱۴۸ صفحه و شمارگان ۱۰۰۰ نسخه در فروشگاه‌هاي سراسر کشور و در فروشگاه پخش مدرسه در دسترس مخاطبان قرار دارد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmEAo3yl6Zm8Ow
آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar