نماد آخرین خبر

تداوم هوای سرد پاییزی تا صبح جمعه در اردبیل

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
تداوم هوای سرد پاییزی تا صبح جمعه در اردبیل

باشگاه خبرنگاران/ مديرکل هواشناسي استان اردبيل از تداوم هواي سرد و بارش باران پاييزي تا صبح جمعه در سطح استان اردبيل خبر داد.

سياوش محمدي، مديرکل هواشناسي استان اردبيل در اين باره گفت: بر اساس نقشه‌هاي هواشناسي، با استقرار پرفشار سطح زمين در منطقه همچنان تا حوالي ظهر پنجشنبه(۱۷ مهر) آسمان استان اردبيل ابري و مه آلود توام با هواي سرد پيش بيني مي‌شود.
او بيان کرد: طي امروز و امشب و تا صبح فردا سامانه بارشي در سطح استان اردبيل فعال بوده و در اغلب مناطق استان بارش باران گاهي به صورت رگبار و رعدوبرق خواهيم داشت، اما با توجه به کاهش محسوس دماي هوا، طي اين مدت در کوه‌هاي باغرو و دامنه‌هاي سبلان بارش به صورت برف پيش بيني مي‌شود.
مديرکل هواشناسي استان اردبيل تصريح کرد: فردا چهارشنبه از شدت ناپايداري‌ها کاسته شده و تنها در مناطق جنوبي و بخش‌هايي از مناطق مرکزي استان (به ويژه در دامنه‌هاي سبلان) بارش باران ادامه خواهد داشت.
محمدي اظهار داشت: هواي سرد تا صبح جمعه در سطح استان اردبيل به ويژه در مناطق مرکزي و جنوبي استان اردبيل تداوم مي‌يابد بنابراين توصيه مي‌گردد در خصوص تداوم هواي سرد تمهيدات لازم در نظر گرفته شود.
او افزود: از روز جمعه با خروج کامل سامانه سرد و بارشي، آسمان استان اردبيل غالباً صاف با افزايش نسبي دماي هوا انتظار مي‌رود.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اردبيل را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اردبيل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today