نماد آخرین خبر

شهردار جدید سیراف معارفه شد

منبع
فارس
بروزرسانی
شهردار جدید سیراف معارفه شد

فارس/ در مراسمي از زحمات يک ساله ناصر باسير به عنوان سرپرست شهرداري سيراف قدرداني و داريوش پاليزدان به عنوان شهردار جديد سيراف معرفي شد.

حجت الاسلام محمدصادق عاشوري، امام جمعه شهر سيراف در آيين تکريم و معارفه شهردار سيراف اظهار کرد: از ديدگاه مکتب حيات بخش اهل بيت(ع) خدمتگذاري به مردم حد و مرزي ندارد و يکي از مهمترين خواسته‌ها و آرزوهاي ائمه، خدمتگذاري بيشتر براي مردم است.
وي با اشاره به قدمت تاريخي اين شهر افزود: شهر سيراف داراي ظرفيت بسيار خوب گردشگري است، بنابراين شهردار جديد تمام تلاش خود را براي استفاده از اين ظرفيت به کار گيرد؛ سيراف داري قدمت تاريخي و باستاني زيادي است، بنابراين بايد پيگير ثبت جهاني آن باشيم.
عاشوري با بيان اينکه شهرداري به عنوان يک دستگاه کليدي است، عنوان کرد: با توجه به استقلالي که شهرداري دارد اين استقلال فرصت ابتکار براي آن را به وجود مي‌آورد.
همچنين امام جمعه اهل سنت نيز گفت: در هرجاي اين کشور اسلامي با هرپست و مقامي که باشيم تا لحظه آخر خدمتگذاري کنيم و چنانچه از دست ما خارج است با رفتار خوب با ارباب رجوع رفتار کنيم.
شيخ افروز عنوان کرد: همه دستگاه‌هاي بخش سيراف با شهردار جديد همکاري کنند تا بتوانيم از ظرفيت‌هاي موجود در اين شهر نهايت استفاده کنيم.
در اين مراسم از زحمات يک ساله ناصر باسير به عنوان سرپرست شهرداري سيراف قدرداني و داريوش پاليزدان به عنوان شهردار جديد سيراف معرفي شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday