نماد آخرین خبر

«علی محمدی» سرپرست اداره آموزش‌وپرورش گرمسار شد

منبع
مهر
بروزرسانی
«علی محمدی» سرپرست اداره آموزش‌وپرورش گرمسار شد

مهر/ در آئيني با حضور مسئولان شهرستاني، استاني و جمعي از فرهنگيان علي محمدي به‌عنوان سرپرست اداره آموزش‌وپرورش گرمسار معرفي شد.

در آئيني با حضور مسئولان شهرستاني، استاني و جمعي از فرهنگيان علي محمدي به‌عنوان سرپرست اداره آموزش‌وپرورش گرمسار معرفي و از زحمات امير نجفي رئيس سابق اين سازمان تجليل شد.
فرماندار گرمسار در اين مراسم بابيان اينکه آموزش‌وپرورش مؤثرترين دستگاه اجرايي در کشور است، اظهار داشت: توسعه و ارتقاي اجتماعي، فکري، جسمي و ورزشي دانش آموزان همراه با مسئوليت‌پذيري اجتماعي بايد در دستور کار مربيان و مديران مدارس قرار گيرد.
سعيد متقي با تأکيد بر اينکه اين امر از مشخصه‌هاي تعليم و تربيت پويا در جامعه است، افزود: کشف استعدادهاي دانش آموزان و مهارت‌آموزي به آنان امري مهم و ساختاري است که بايد براي تحقق آن ظرفيت‌هاي اقتصادي در جامعه شناسايي شود و کسب مهارت بر اساس نياز بازار کار انجام شود.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به وجود برخي نواقص در قوانين بيان کرد: سياسي‌کاري‌ها باعث تضييع حق مردم گرمسار در حق آبه سد نمرود مي‌شود و براي رفع اين مشکل از نماينده مردم گرمسار و آرادان در مجلس خواستاريم از رياست قوه قضائيه مطالبات به‌حق مردم اين شهرستان را پيگيري کنند.
فرماندار گرمسار خاطرنشان کرد: اگر بتوانيم در شهرستان موضوع آب را حل کنيم بسياري از مشکلات اقتصادي و زيرساختي در مسير توسعه اين شهرستان حل مي‌شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سمنان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرين خبر سمنان در اينستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today