نماد آخرین خبر

انهدام باند خرده فروشان مواد مخدر در قاین

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
انهدام باند خرده فروشان مواد مخدر در قاین

صدا و سيما/ فرمانده انتظامي شهرستان قاين از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده و جرم خيز و دستگيري ۳ نفر از عناصر اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ زال بيکي، فرمانده انتظامي شهرستان قاين گفت: با دريافت اخبار و اطلاعاتي مبني بر اين که افرادي به  صورت باندي در يکي از محله‌هاي شهر قاين اقدام به تهيه و توزيع مواد مخدر توهم زا و روانگردان مي‌کنند، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قاين موضوع را پيگيري و شناسايي و دستگيري سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.
وي افزود: مأموران با اشراف اطلاعاتي محل فعاليت خرده فروشان مواد مخدر را شناسايي کردند و با هماهنگي مقام قضائي هنگامي که متهمان در حال بسته بندي مواد مخدر بودند؛ محل شناسايي شده را محاصره و بازرسي کردند.
سرهنگ زال بيگي افزود: متهمان که با مشاهده مأموران قصد امحاء مواد مخدر و فرار از محل را داشتند با هوشياري و توان رزمي پليس دستگير شدند و در بازرسي از اين محل مقاديري مواد مخدر صنعتي و سنتي و بسته بندي شده و آماده فروش وهمچنين آلات وادوات استعمال مواد کشف شد.
وي گفت: در اين عمليات ۳ نفر از اعضاي اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر در شهرستان قاين دستگير شدند که متهمان پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي و روانه زندان شدند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خراسان جنوبي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :

آخرين خبر خراسان جنوبي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرين خبر خراسان جنوبي در اينستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today