نماد آخرین خبر

تشکیل ۱۶۳ پرونده تخلف صنفی در شهرستان دهلران

منبع
شبستان
بروزرسانی
تشکیل ۱۶۳ پرونده تخلف صنفی در شهرستان دهلران

شبستان/ رئيس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دهلران گفت: از ابتداي سال جاري تا کنون ۱۶۳پرونده تخلفات صنفي به ارزش يک ميليارد ۹۰ميليون تومان در شهرستان دهلران تشکيل شده است.
 
مرتضي مهدوي، رئيس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دهلران اظهار کرد: مهم ترين تخلفات اين صنوف عدم درج قيمت، کم فروشي و گران فروشي بوده است.
وي يادآور شد: از ابتداي سال جاري تا کنون تعداد 125 گشت مشترک با دستگاه هاي مرتبط و تعداد 3000 بازرسي توسط بازريسن اين اداره و اتاق اصناف از بازار دهلران صورت گرفته است.
مهدوي افزود: نظارت جدي بر بازار و کنترل قيمت ها از موضوعات بسيار مهمي است که در دستور کار بازرسان اين اداره قرار گرفته و قطعاً با جديت و مطابق قوانين با هر گونه تخلف صنفي برخورد خواهد شد.
رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت دهلران گفت: از ابتداي سال تا کنون 188تن برنج، 138تن شکر و 12تن گوشت منجمد اقلام اساسي براي تعادل بخشي قيمت ها در بازر با قيمت مصوب دولتي توزيع شده است.

وي تصريح کرد: شهرستان دهلران ۲ هزار و ۹۰۰ واحد صنفي ثبت شده در سامانه اصناف دارد که از اين تعداد يک هزار و ۷۰۰ واحد فعال هستند.
مهدوي خاطرنشان کرد: شهروندان مي توانند هر گونه کم فروشي، گرانفروشي‌ و تخلف اصناف را با سامانه 124 گزارش دهند تا در کوتاه ترين زمان بازرسان اين اداره موضوع را پيگيري و با متخلفين برخورد قانوني کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان ايلام را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر ايلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرين خبر ايلام در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today