نماد آخرین خبر

بارندگی شدید در راه است؛ باغداران قزوینی به گوش باشند

منبع
ايسنا
بروزرسانی
بارندگی شدید در راه است؛ باغداران قزوینی به گوش باشند

ايسنا/ مديرکل مديريت بحران استانداري قزوين گفت: با توجه به اينکه از امروز(بعدازظهر ۱۵ مهر) شاهد بارندگي در مناطق شمالي استان هستيم به کشاورزان، دامداران و پرورش‌دهندگان ماهي هشدار مي‌دهيم که مراقب باشند.

قدرت‌اله مهديخاني مديرکل مديريت بحران استانداري قزوين با اشاره به بارندگي شديد در استان قزوين، گفت: طبق گزارش ارسالي هواشناسي از امروز بعدازظهر ۱۵ مهر تا پنجشنبه بارندگي داريم، اين بارندگي در مناطق شمالي بيشتر است و احتمال طغيان مسيل‌ها و رودخانه‌هاي استان وجود دارد.
وي افزود: اگرچه رودخانه‌هاي داخل شهر توسط شهرداري‌ها و خارج از شهر توسط آب منطقه‌اي لايروبي شده است اما مسئولين به گوش باشند که سيل در کمين است، با توجه به اين‌که درگير کرونا هستيم و مسئولان بر کرونا تمرکز کردند از مديران مي‌خواهيم که خطر طغيان رودخانه را فراموش نکنند و نسبت به اين هشدار به گوش باشند.
مديرکل مديريت بحران استانداري قزوين اظهار کرد: همچنين از پيمانکاراني که در حريم رودخانه‌ها مشغول به کار هستند مي‌خواهيم که تجهيزات خود را از رودخانه‌ها دور کنند؛ همچنين پرورش‌دهندگان ماهي نيز مراقب باشند.
وي تأکيد کرد: در بخش کشاورزي نيز به باغداران توصيه مي‌شود محصولاتي که برداشت و براي خشک شدن پهن کردند را جمع‌آوري کنند چراکه بارندگي تا پنجشنبه ادامه دارد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان قزوين را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر قزوين در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرين خبر قزوين در اينستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today