نماد آخرین خبر

قهرمان موتورسواری: با حمایت آیت‌الله علم‌الهدی مجوز فعالیت بانوان را در موتورسواری گرفتیم

منبع
فارس
بروزرسانی
قهرمان موتورسواری: با حمایت آیت‌الله علم‌الهدی مجوز فعالیت بانوان را در موتورسواری گرفتیم

فارس/ بانوي قهرمان موتورسواري خراسان رضوي گفت: با حمايت آيت الله علم‌الهدي، مجوز ساخت پيست مخصوص موتورسواري بانوان را گرفتيم که اين امر در رشد ورزش موتورسواري بانوان نقش به‌سزايي داشت.

سمانه حميدي، بانوي قهرمان موتورسواري خراسان رضوي در خصوص مشکلات هيأت اظهار کرد: جهت پيگيري امورات هيأت موتورسواري در گذشته مشکلاتي را به ويژه در بخش بانوان داشتيم که مسبب آن سوء مديريت سرپرستان هيأت در يک سال گذشته بود.
وي اداره شدن فدراسيون موتورسواري و اتومبيل‌‌راني توسط سرپرست را يکي از چالش‌هاي پيش روي رئيس هيأت موتورسواري و اتومبيل‌راني خراسان رضوي دانست و عنوان کرد: رياست گذشته با مديريت خوب مجوز موتورسواري بانوان و همچنين ساخت اولين پيست تخصصي بانوان در سطح کشور را گرفت.
بانوي قهرمان موتورسواري خراسان رضوي با اشاره به حمايت امام جمعه مشهد از رشته موتورسواري بانوان تصريح کرد: با حمايت آيت الله علم‌الهدي مجوز ساخت پيست مخصوص موتورسواري بانوان را گرفتيم که اين امر در رشد ورزش موتورسواري بانوان، نقش به‌سزايي داشت؛ نماينده ولي فقيه در خراسان رضوي معتقدند اگر فضاي مناسب و مخصوص بانوان فراهم شود فعاليت آنها در رشته‌هايي همچون دوچرخه‌سواري و موتورسواري بلامانع است به همين خاطر در گرفتن مجوز ساخت پيست موتورسواري بانوان از من حمايت کردند.
حميدي تاکيد کرد: با افزايش قيمت دلار، گراني قيمت موتور و لوازم جانبي هزينه‌هاي بالايي را پرداخت مي‌کنيم ولي همچنان با شرايط سخت به تمرينات خود ادامه مي‌دهيم، روزهاي دوشنبه و جمعه بانوان در پيست جديد مخصوص خود تمرين مي‌کنند، اميدوارم با حمايت مسئولين مربوطه در خراسان رضوي و اداره کل وزش و جوانان استان شاهد پيشرفت ورزش موتورسواري استان باشيم.
وي با اشاره به فعاليت بانوان در شهرستان‌هاي خراسان رضوي تصريح کرد: بانوان فقط در پيست مخصوص در دو قسمت موتور ريس و کراس به صورت جداگانه تمرين دارند، محدثه عظيميان از تايباد و زهرا فرهادي قهرمان کشور هستند که نشان مي‌دهد در شهرستان‌ها پتانسيل‌هاي خوبي داريم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar